Dział: PRASA

Dodano: Maj 28, 2019

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Dziś z "Gazetą Wyborczą" dodatek "Czarna księga pedofilii w polskim Kościele"

Cena dziennika z dodatkiem to 6,99 zł

"Gazeta Wyborcza" (Agora) ukazała się dziś z dodatkiem, w którym czytelnicy znajdą wybrane przez redakcję artykuły dotyczące przypadków pedofilii w polskim Kościele katolickim oraz opisujące sposoby ukrywania takich spraw przez duchownych.

Do "Czarnej księgi pedofilii w polskim Kościele" wybrano teksty spośród prawie 2 tys. materiałów opublikowanych w "Wyborczej" i jej dodatkach na przestrzeni 20 lat. Jest m.in. artykuł o molestowaniu dzieci w Tylawie, gdzie księża zmuszali ofiary do przysięgi milczenia, czy reportaż o ks. Pawle Kani – wielokrotnie przenoszonym do innych parafii z powodu molestowania.

Cena gazety z 24-stronicowym dodatkiem to 6,99 zł. Wydanie wspiera kampania promocyjna w telewizji (TVN 24 i Polsat News), radiu Tok FM, internecie (Google, Facebook, Instagram, YouTube) oraz autopromocja na łamach "Gazety Wyborczej" i w serwisie Wyborcza.pl.

Zgłoszenia do konkursu
Grand Press 2019

Plansza

(JSX, 28.05.2019)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.