Dział: TELEWIZJA

Dodano: Maj 27, 2019

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Tomasz Kułakowski kończy pracę korespondenta Polsatu w Moskwie

Tomasz Kułakowski korespondentem Polsatu w Rosji został w maju 2012 roku (screen: YouTube/tokujazz)

Tomasz Kułakowski z końcem czerwca przestanie być korespondentem Telewizji Polsat i Polsat News w Moskwie – dowiedział się nieoficjalnie „Presserwis”.

Z naszych informacji wynika, że Kułakowski złożył już wypowiedzenie i korespondentem w Moskwie będzie tylko do 30 czerwca. Do zamknięcia wydania „Presserwisu” Polsat nie odpowiedział na nasze pytania, m.in. czy Kułakowski będzie nadal pracował w stacji i kto go zastąpi w Moskwie.

Tomasz Kułakowski korespondentem Polsatu w Rosji został w maju 2012 roku. Pracę dziennikarską zaczął w 2005 roku w krakowskim "Dzienniku Polskim", gdzie pisał m.in. o Rosji, Ukrainie i Białorusi. W latach 2008-2011 był reporterem Informacyjnej Agencji Radiowej (dla Polskiego Radia relacjonował m.in. wybory prezydenckie na Ukrainie w 2010 roku). Współpracował też z "Tygodnikiem Powszechnym", pisząc o Rosji i Europie Wschodniej. Publikował też w "Nowej Europie Wschodniej" i "New Eastern Europe".

Galeria: Grand Press Photo 2019, fotoreportaż - I miejsce w kategorii KULTURA I ROZRYWKA

(MAK, 27.05.2019)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.