Dział: REKLAMA

Dodano: Maj 14, 2019

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Philip Morris zawiesza globalną kampanię po śledztwie Reutera

Koncern zapewnia, że poza naruszeniem wewnętrznych przepisów nie doszło do złamania prawa (fot. materiały prasowe)

Philip Morris International zawiesił globalną kampanię w mediach społecznościowych, gdy Reuters wykazał, że influencerzy wykorzystywani przez firmę mają mniej niż 25 lat, co stanowi złamanie wewnętrznych dyrektyw koncernu. 

Posty marketingowe reklamujące produkty Philip Morris były zamieszczane na Instagramie przez rosyjskie modelki poniżej 25. roku życia. Koncern poinformował, że przeprowadził w trybie natychmiastowym śledztwo, podjął stosowne kroki i zawiesił kampanię opartą na influencerach. Podkreślił jednak, że poza naruszeniem wewnętrznych przepisów firmy nie doszło do złamania prawa.

Sprawdź, o czym piszemy
w najnowszym numerze

Okładka

(MC, 14.05.2019)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter

PODOBNE ARTYKUŁY

Dział: REKLAMA

Dodano: Maj 16, 2019

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Krzysztof Piątek ambasadorem Oshee

Krzysztof Piątek będzie współpracować z firmą Oshee na rynku międzynarodowym (screen Youtube.com/AC Milan))

Krzysztof Piątek, piłkarz włoskiego AC Milanu i reprezentacji Polski, został ambasadorem Oshee, a także należących do firmy marek Kinga Pienińska i Sonko. Długofalowa współpraca obejmie wszystkie rynki na świecie, na których firma jest i będzie obecna.

Planowane działania z wykorzystaniem wizerunku piłkarza posłużą dalszemu budowaniu pozycji polskiej firmy. Kontrakt obejmuje współpracę ze wszystkimi markami z jej portfolio. Krzysztof Piątek stanie się również twarzą marki Sonko. Jego wizerunek zostanie wykorzystany w promocji zdrowej żywności tej marki. Piłkarz będzie też uczestniczył w działaniach marketingowych napojów i przekąsek funkcjonalnych Oshee oraz w kampaniach naturalnej wody mineralnej Kinga Pienińska, w tym akcji społecznej „Woda, która pomaga”.

Sprawdź, o czym piszemy
w najnowszym numerze

Okładka

(MAC, 16.05.2019)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.