Dział: INTERNET

Dodano: Maj 14, 2019

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Hanna Lis rozpoczyna współpracę z Agorą

Hanna Lis przez lata związana była z TVP i Polsatem (fot. materiały prasowe)

Hanna Lis w środę poprowadzi odcinek cyklu wideo "Studio EuroWyborcza", jej gościem będzie Aleksander Kwaśniewski. – To początek współpracy z Agorą. Dłuższej – mówi "Presserwisowi".

– Będę wspólnie z kolegami prowadziła wieczór wyborczy i 22 maja debatę o przeszłości, współczesności i przyszłości mediów. To plany na najbliższe dwa tygodnie, a potem zobaczymy – zapowiada Lis.

W poniedziałek cykl "Studio EuroWyborcza" miał premierę w sieci. Codziennie o godz. 9.10 na Wyborcza.pl i profilu "Gazety Wyborczej" na Facebooku można będzie oglądać rozmowy Lis, Doroty Wysockiej-Schnepf i Romana Imielskiego z politykami, analitykami, socjologami i innymi gośćmi na temat wyborów do Parlamentu Europejskiego.

Hanna Lis przez lata związana była z TVP ("Teleexpress", "Wiadomości", "Panorama", "Kobiecy punkt widzenia"). W Polsacie współtworzyła "Wydarzenia", z których w 2004 roku odeszła na znak solidarności ze zwolnionym szefem programu - Tomaszem Lisem. W 2018 roku prowadziła w Polsat Cafe program "Między słowami".

Sprawdź, o czym piszemy
w najnowszym numerze

Okładka

(JSX, 14.05.2019)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.