Dział: REKLAMA

Dodano: Maj 10, 2019

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Martyna Wojciechowska i Ewa Pajor w kampanii Visa

Martyna Wojciechowska pojedzie do Francji na mecz finałowy turnieju (screen YouTube/tvnpl)

Martyna Wojciechowska, podróżniczka i dyrektor programowa Travel Channel, oraz Ewa Pajor, piłkarka reprezentacji Polski, wystąpiły w polskiej odsłonie kampanii Visa, realizowanej z okazji Mistrzostw Świata Kobiet FIFA 2019 we Francji.

Kampania "One moment can change the game" ma na celu motywować kobiety do walki o marzenia oraz inspirować je do realizacji swoich celów. Globalnie kampania rozpocznie się 13 maja i potrwa do końca mistrzostw, czyli do 7 lipca. Działania marketingowe w Polsce obejmują realizację filmu dokumentalnego wraz z serią krótkich filmów na temat życia i kariery Ewy Pajor, a także spoty wideo z udziałem Martyny Wojciechowskiej (podróżniczka pojedzie też do Francji na mecz finałowy turnieju). Ponadto na portalu Onet.pl prowadzony jest konkurs, w którym do wygrania jest pięć pakietów wyjazdowych na Finał Mistrzostw Świata Kobiet FIFA 2019.

Visa od 10 lat jest międzynarodowym partnerem FIFA. Globalna kampania prowadzona jest na 33 rynkach (w telewizji, internecie, w tym w mediach społecznościowych, w prasie i na nośnikach reklamy zewnętrznej).

Sprawdź, o czym piszemy
w najnowszym numerze

Okładka

(IKO, 10.05.2019)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.