Dział: INTERNET

Dodano: Maj 06, 2019

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Wirtualna Polska odwiedza food truckiem europejskie miasta

Akcja WP z food truckiem prowadzona jest pod hasłem #15latRazem (fot. materiały prasowe)

Z okazji 15. rocznicy wstąpienia Polski do Unii Europejskiej redakcja Wirtualnej Polski odwiedza food truckiem europejskie miasta. W trakcie postojów reporterka Anna Kozińska rozmawia z mieszkańcami m.in. o rocznicy i o tym, co dzisiaj oznacza bycie Europejczykiem.

Akcja pod hasłem #15latRazem potrwa do niedzieli. Food truck w minioną niedzielę odwiedził Brukselę. W kolejnych dniach pojawi się m.in. w Leuven, Amsterdamie i Berlinie. Po drodze food truck zatrzyma się również w mniejszych miejscowościach, poza ustalonymi przystankami.

Redakcja zapowiada w sumie kilkanaście materiałów i relacji wideo. Oprócz rozmów z mieszkańcami, dziennikarka w formie reportażu-bloga przedstawi miejsca, które odwiedza food truck. Wszystkie materiały będą publikowane na stronie głównej WP.pl i w serwisie Wiadomosci.wp.pl.

(PD, 06.05.2019)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.