Dział: PUBLIC RELATIONS

Dodano: Kwiecień 24, 2019

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Marta Wałdoch rzeczniczką prasową Citi Handlowego

Marta Wałdoch była m.in. reporterką warszawskiej redakcji Bloomberg News (fot. materiały prasowe)

Marta Wałdoch, była korespondentka agencji informacyjnej Bloomberg News, została rzeczniczką prasową i dyrektor ds. komunikacji zewnętrznej Citi Handlowego. Zastąpiła na tym stanowisku Dorotę Szostek-Rustecką, która została powołana na stanowisko prezesa Fundacji Kronenberga przy Citi Handlowym.

Marta Wałdoch była reporterką warszawskiej redakcji Bloomberg News od 2004 roku. Odpowiadała za informacje finansowe dotyczące banków i ubezpieczycieli w Europie Środkowej i Wschodniej. Opisywała główne wydarzenia polityczne dotyczące Polski i regionu oraz najważniejsze informacje gospodarcze i finansowe. Oprócz tego zajmowała się tematyką rynku dłużnego, polityki pieniężnej i spółek notowanych na GPW. W ostatnim czasie odpowiadała za komunikację zewnętrzną i wewnętrzną w Banku Pekao.

Dorota Szostek-Rustecka pracowała w biurze prasowym Citi 10 lat, w tym przez ostatnie sześć lat pełniąc funkcję rzecznika i odpowiadając za zewnętrzną komunikację banku oraz strategię komunikacji w mediach społecznościowych. Odpowiadała m.in. za launch pierwszej wersji Citi Mobile oraz za uruchomienie komunikacji wideo ze studia Citi Handlowego.

Fundacja Kronenberga przy Citi Handlowym to największa bankowa fundacja realizująca programy edukacyjne i w zakresie wsparcia przedsiębiorczości, w tym przedsiębiorczości kobiet. Szostek-Rustecka od czterech lat działała w niej jako członek zarządu.

(PD, 24.04.2019)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.