Dział: INTERNET

Dodano: Kwiecień 17, 2019

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

TVP Info ma aplikację mobilną

Aplikacja dostępna jest na urządzenia z systemami Android i iOS (screen Google Play)

Telewizja Polska udostępniła aplikację TVP Info na urządzenia z systemami iOS i Android.

Aplikacja podzielona jest na funkcje "czytaj" i "oglądaj". W części "czytaj" można znaleźć treści z serwisu Tvp.info pogrupowane tematycznie, a "oglądaj" - streaming kanałów i materiały wideo.

Jednocześnie TVP wycofuje aplikację mobilną Tvp.pl. Dostępna pozostanie aplikacja TVP VoD.

(KOZ, 17.04.2019)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter

Dział: INTERNET

Dodano: Kwiecień 18, 2019

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Noizz.pl po zmianach chce wyglądać jak serwis premium

Nowa strona główna Noizz.pl (screen: Noizz.pl)

Serwis Noizz.pl (Ringier Axel Springer Polska) zmienił wygląd. Nowy design i uporządkowane treści mają nawiązywać do magazynów premium.

Noizz.pl ma teraz uproszczoną czarno-białą formę graficzną. "Przede wszystkim uprościliśmy całość i poprawiliśmy czytelność" − zaznacza międzynarodowy redaktor naczelny portalu Filip Połoska. Redesign objął wprowadzenie nowych formatów redakcyjnych (m.in. cykle o wynajmowaniu mieszkań i życiu seksualnym) i ściślejsze powiązanie z Instagramem. 

Prace nad zmianami trwały ponad pół roku, za projekt odpowiada dyrektor artystyczny RAS Polska Bartek Kozłowski, a za wdrożenie - zespół product ownera RAS Polska Pawła Osmólskiego. Zmiany dotyczą wszystkich krajów, w których obecny jest Noizz (Polska, Niemcy, Serbia, Słowacja, Węgry i Rumunia).

Planowana jest kampania wspierająca serwis (w mediach online i drukowanych) oraz współpraca z influencerami.

Noizz.pl powstał w 2015 roku. Koncentruje się na tematach atrakcyjnych dla mieszkańców miast: modzie, stylu życia, muzyce, tematach społecznych, ekologii i polityce.

(JSX, 18.04.2019)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.