Dział: INTERNET

Dodano: Kwiecień 09, 2019

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Joanna Kulig zagra w serialu „The Eddy” Netfliksa

O udziale Joanny Kulig w serialu "The Eddy" Netflix poinformował na Facebooku (fot. Netflix)

Joanna Kulig wystąpi w serialu "The Eddy", który wyprodukuje Netflix.

Netflix poinformował, że Kulig wcieli się w postać Mai w dramacie muzycznym, którego pierwsze dwa z ośmiu zaplanowanych odcinków wyreżyseruje Damien Chazelle (m.in. "La La Land"). Za scenariusz większości odcinków odpowiada Jack Thorne. W obsadzie filmu znajdują się również André Holland i Tahar Rahim. Netflix nie podaje daty premiery serialu.

Grana przez Kulig postać jest utalentowaną wokalnie kobietą, która dołącza do zespołu pianisty jazzowego Elliota Udo. Maja ma problem z nadużywaniem alkoholu. Akcja "The Eddy" rozgrywa się w Paryżu.

Joanna Kulig została Europejską Aktorką 2018 roku. Nagrodę otrzymała za rolę w filmie "Zimna wojna" Pawła Pawlikowskiego (film miał trzy nominacje do Oscara).

O wizerunku Joanny Kulig pisaliśmy w magazynie "Press" w tekście "Góralka w rakiecie".

(IKO, 09.04.2019)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter

Dział: INTERNET

Dodano: Kwiecień 09, 2019

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Nowa wersja mobilnej strony WP.pl

Zdjęcia przy artykułach na stronie głównej WP.pl zostały powiększone, a niektóre tytuły wyróżnione kolorystycznie (fot. materiały prasowe)

Wirtualna Polska wprowadziła nową wersję mobilnej strony WP.pl na smartfony i tablety.

Zdjęcia przy artykułach na stronie głównej WP.pl zostały powiększone, a niektóre tytuły wyróżnione kolorystycznie. Użytkownicy otrzymali dostęp do widżetu z wynikami meczów i notowaniami walut wyświetlanymi w czasie rzeczywistym.

W dolnej części strony zaprojektowano sekcję, w której pokazywane jest 10 najpopularniejszych tematów z ostatnich 24 godzin.

Mobilna strona WP.pl otrzymała również nowe formaty reklamowe, m.in. midbox w ofercie multiscreen, który znajduje się pod główną sekcją redakcyjną na górze strony. 

(PD, 09.04.2019)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.