Dział: REKLAMA

Dodano: Marzec 29, 2019

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Barbara Wrońska w kampanii Banku Pekao SA

W spocie banku wykorzystano utwór "Nie czekaj" (screen YouTube/ Bank Pekao S.A.)

Bank Pekao SA rozpoczął kampanię reklamową, w której promuje nową ofertę. W reklamie wystąpiła piosenkarka Barbara Wrońska.

Bank Pekao po raz drugi wykorzystuje w swojej kampanii hasło "Bierz życie za rogi", ale tym razem promuje nową ofertę: pożyczki gotówkowe. W kampanii nawiązano do historii Barbary Wrońskiej, która w 2018 roku wydała pierwszą płytę, za którą została nominowana do nagrody muzycznej Fryderyk. W spocie banku wykorzystano jej utwór "Nie czekaj". W pierwszej edycji kampanii skialpinista Andrzej Bargiel promował Konto Przekorzystne.

Działania reklamowe prowadzone są w telewizji, internecie, kinach i komunikacji miejskiej. Kampania została przygotowana we współpracy z McCann Worldgroup, która wraz z domem produkcyjnym Lucky Luciano wyprodukowała też spot. Media zaplanował i kupił dom mediowy FullSix Media Poland.

(IKO, 29.03.2019)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter

PODOBNE ARTYKUŁY

Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.