Dział: TELEWIZJA

Dodano: Marzec 25, 2019

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Cykl Anny Lewandowskiej w "Dzień dobry TVN"

Cykl Anny Lewandowskiej oglądać będzie można we wtorki co dwa tygodnie (screen YouTube/ tvnpl)

"Dzień dobry TVN" od 26 marca będzie emitować cykl "Sztuki walki" Anny Lewandowskiej, żony piłkarza Roberta Lewandowskiego.

Według zapowiedzi "Sztuki walki" mają być cyklem "spotkań z wyjątkowymi kobietami, które pokazują, że w grupie są silniejsze, że się inspirują i motywują nawzajem".
Cykl Anny Lewandowskiej pokazywany będzie w "Dzień dobry TVN" we wtorki, co dwa tygodnie do końca sezonu.

Wyświetl ten post na Instagramie.

It's here!!! "Martial Arts" on air! 🎥🎬 This is a TV program about women and for women! ________________ Już mogę podzielić się z Wami moim NAJNOWSZYM PROJEKTEM🎉🎉🎉 Stało się!!! „SZTUKI WALK” wchodzą na ANTENĘ!!! To program o kobietach i dla kobiet ale warto, żeby i Panowie mieli szansę go obejrzeć i zobaczyć jak silne my kobiety potrafimy być w obliczu różnych wyzwań💪❤👍 Zapraszam Was już jutro o godzinie 9.50, na mój CYKL „Sztuki Walki” w Dzień Dobry TVN @dziendobrytvn . Każdy odcinek będzię opowiadał historię niesamowotych kobiet z całej Polski. Będzie pokazywał walkę z trudnościami ale i pasję i przede wszystkim ogromną wiarę i siłę, którą ma każda z nas! Bardzo chcę Wam przedstawić, nasze bohaterki! Nie mogę się doczekać 😃Oglądajcie nas jutro w DD TVN o godz. 🙌🙌🙌 #women #annalewandowska #DDTVN #work #team #sztukiwalk dziękuję ekipie za świetną współpracę na planie @lukkato84 ❤️

Post udostępniony przez Anna Lewandowska ® (@annalewandowskahpba)

(KOZ, 25.03.2019)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter

Zapisz się na nasz newsletter i bądź na bieżąco z najświeższymi informacjami ze świata mediów i reklamy. Pressletter

Press logo

Dział: TELEWIZJA

Dodano: Marzec 26, 2019

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

KRRiT sprawdzi, jak są przedstawiane kobiety w polskich serialach

Monitoring Krajowej Rady ma objąć m.in. serial Polsatu "Przyjaciółki" (fot. materiały prasowe)

Krajowa Rada Radiofonii i Telewizji planuje zlecić analizę obecności i sposobu prezentacji fikcyjnych postaci kobiecych w polskich serialach telewizyjnych.

KRRiT opublikowała zapytanie o wycenę takiej analizy, która ma polegać na monitoringu seriali emitowanych w TVP, Polsacie i TVN. Regulatora interesuje m.in. częstotliwość występowania postaci kobiecych w serialach, ich ekspozycja w poszczególnych wątkach, ogólny wzorzec prezentacji postaci kobiecych i jego związek ze stereotypami. Przeanalizowane mają zostać m.in. "M jak miłość" (TVP 2), "Przyjaciółki" (Polsat), "Wojenne dziewczyny" (TVP 1), "Pułapka" (TVN).

(KOZ, 26.03.2019)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter

Zapisz się na nasz newsletter i bądź na bieżąco z najświeższymi informacjami ze świata mediów i reklamy. Pressletter

Press logo
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.