Dział: TECHNOLOGIE

Dodano: Marzec 20, 2019

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

800 tys. wyświetleń transmisji z turnieju FIFA 19 Ekstraklasa Cup

Drużyny w FIFA 19 Ekstraklasa Cup rywalizowały w systemie turniejowym (fot. materiały prasowe)

Trzecia edycja turnieju FIFA 19 Ekstraklasa Cup była pierwszą, którą transmitowano na żywo. Jak informują organizatorzy, przekaz wideo wyświetlono ponad 800 tys. razy.

Imprezę transmitowano w stacji Polsat Games, w serwisie Sportowefakty.wp.pl oraz w kanałach społecznościowych EA Sports FIFA Polska, Ekstraklasy oraz poszczególnych klubów. 

W turnieju wzięły udział zespoły reprezentowane przez kibica oraz piłkarza każdego z 16 klubów Ekstraklasy. Wśród uczestników znaleźli się m.in. Radosław Majewski i Nikodem „Piko” Pawlak z Pogoni Szczecin, Jarosław Niezgoda i Michał „Sroka” Srokosz z Legii Warszawa oraz Ivan Runje i Kamil „Riptorek” Soszyński z Jagiellonii Białystok.

Drużyny rywalizowały w systemie turniejowym – najpierw w czterech grupach po cztery zespoły. Następnie osiem ekip, które awansowały z grup, zmierzyło się w fazie pucharowej. W finale Wisła Płock, reprezentowana przez Adriana Szczutowskiego i Tomasza „Bryke” Beczaka, pokonała po dogrywce Miedź Legnica 2:1.

Galeria: Turniej Fifa 19 Ekstraklasa Cup

(PAZ, 20.03.2019)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.