Dział: TELEWIZJA

Dodano: Marzec 20, 2019

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

"Ludzie i bogowie" nowym serialem TVP

Data premiery serialu nie jest jeszcze znana (fot. Marcin Kustra/TVP)

Rozpoczęły się zdjęcia do nowego serialu Telewizji Polskiej "Ludzie i bogowie" w reżyserii Bodo Koxa.

Serial oparty jest na autentycznych wydarzeniach z II wojny światowej, prezentujących historię oddziału likwidacyjnego kontrwywiadu AK. "Nowa produkcja TVP to pełna dramatyzmu opowieść o ludziach, których historia obarczyła ciężarem decydowania o życiu i śmierci innych" - opisuje telewizja publiczna. 

W serialu "Ludzie i bogowie" wystąpią m.in. Jacek Knap, Dawid Dziarkowski, Marianna Zydek, Anna Karczmarczyk, Tomasz Schuchardt, Julian Świeżewski i Aleksandra Justa. Autorami scenariusza są Krzysztof Węglarz i Wenanty Nosul. Za zdjęcia odpowiada Arkadiusz Tomiak. Producentką serialu jest Jolanta Filipowicz.

TVP nie podaje na razie, kiedy planowana jest premiera nowej produkcji.

(KOZ, 20.03.2019)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter

Dział: TELEWIZJA

Dodano: Marzec 20, 2019

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Artur Orzech poprowadzi w TVP 2 "Szansa na sukces. Opole 2019"

W roli gospodarza "Szansy na sukces" Wojciecha Manna ma zastąpić Artur Orzech (fot. Michał Kołyga/Press)

Wracający do Telewizji Polskiej muzyczny talent show "Szansa na sukces" trafi na antenę TVP 2, a nie - jak wcześniej zapowiadano - TVP 1. Program poprowadzi Artur Orzech.

TVP planowała emisję "Szansy na sukces. Opole 2019" w TVP 1 od 7 kwietnia w niedziele o 21.15, po serialu historycznym "Stulecie Winnych". Telewizja jednak zmieniła ramówkę i w tym paśmie pojawi się program rozrywkowy "To był rok!". "Szansa na sukces" ma być nadawana od 7 kwietnia w niedziele o 15.15. Przez lata program ten był właśnie emitowany w niedzielne popołudnia.

"Szansę na sukces. Opole 2019" poprowadzi dziennikarz muzyczny Artur Orzech (dawniej gospodarzem programu był Wojciech Mann). Dla każdego uczestnika Orzech wylosuje utwór z listy piosenek wykonawcy goszczącego w danym odcinku. Nagrodą główną dla zwycięzcy programu będzie udział w konkursie Debiuty podczas 56. Krajowego Festiwalu Polskiej Piosenki w Opolu.

(KOZ, 20.03.2019)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.