Dział: REKLAMA

Dodano: Marzec 14, 2019

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Paweł Kwiatkowski prezesem agencji Walk Events

Nowy zarząd Walk Events (fot. materiały prasowe)

Paweł Kwiatkowski został prezesem Walk Events (Grupa Walk). Zastąpił Bartosza Bieszyńskiego, który rozstaje się z firmą.

Jednocześnie w skład zarządu Walk Events wszedł Michał Olszewski. W zarządzie zasiada również Szymon Walkiewicz, założyciel agencji.

Paweł Kwiatkowski w branży działa od 30 lat. Był m.in. dyrektorem generalnym Festiwalu Jazz Jamboree (założyciel i współwłaściciel Grupy STX Jamboree i agencji Jamboree). Współtworzył i produkował widowiska telewizyjne. Jest członkiem Klubu Agencji Eventowych przy Stowarzyszeniu Komunikacji Marketingowej SAR oraz Akademii Fonograficznej ZPAV.

Z kolei Michał Olszewski pracuje w Walk Events od 2014 roku, od października 2018 roku jako operations director zarządza pracą działów produkcji i kreacji.

(IKO, 14.03.2019)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter

PODOBNE ARTYKUŁY

Dział: REKLAMA

Dodano: Marzec 14, 2019

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Magdalena Loose client service directorem w TalentMedia

Magdalena Loose awansowała ze stanowiska senior account managera na client service directora (fot. materiały prasowe)

Magdalena Loose awansowała na client service directora w sieci partnerskiej TalentMedia (Mediacap SA).

Wcześniej była senior account managerem. Na tym stanowisku zastąpiła ją Marta Niemira (wcześniej była account managerem w agencji Grey Group Poland).

Magdalena Loose odpowiada w TalentMedia za działy: client service, produkcji i postprodukcji. Zajmie się m.in. zwiększeniem synergii zespołów, optymalizacją działań procesowych. Wcześniej była związana m.in. z agencją Isobar.

(IKO, 14.03.2019)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.