Dział: REKLAMA

Dodano: Marzec 14, 2019

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Jasmin Zäsar zarządza Gameset Network

Jasmin Zäsar kieruje czteroosobowym zespołem Gameset Network (fot. materiały prasowe)

Jasmin Zäsar awansowała na stanowisko head of influencer marketing sieci Gameset Network.

Zäsar objęła nowo utworzone stanowisko (poprzednio była project managerem). Kieruje czteroosobowym zespołem Gameset Network i odpowiada przede wszystkim za koordynację współpracy influencerskiej i rozwój twórców. 

Gameset Network działa w ramach agencji marketingu gamingowego Gameset. Zrzesza twórców z Twitcha i YouTube'a (obecnie do sieci należy 24 influencerów).

(IKO, 14.03.2019)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter

Dział: REKLAMA

Dodano: Marzec 14, 2019

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Paweł Kwiatkowski prezesem agencji Walk Events

Nowy zarząd Walk Events (fot. materiały prasowe)

Paweł Kwiatkowski został prezesem Walk Events (Grupa Walk). Zastąpił Bartosza Bieszyńskiego, który rozstaje się z firmą.

Jednocześnie w skład zarządu Walk Events wszedł Michał Olszewski. W zarządzie zasiada również Szymon Walkiewicz, założyciel agencji.

Paweł Kwiatkowski w branży działa od 30 lat. Był m.in. dyrektorem generalnym Festiwalu Jazz Jamboree (założyciel i współwłaściciel Grupy STX Jamboree i agencji Jamboree). Współtworzył i produkował widowiska telewizyjne. Jest członkiem Klubu Agencji Eventowych przy Stowarzyszeniu Komunikacji Marketingowej SAR oraz Akademii Fonograficznej ZPAV.

Z kolei Michał Olszewski pracuje w Walk Events od 2014 roku, od października 2018 roku jako operations director zarządza pracą działów produkcji i kreacji.

(IKO, 14.03.2019)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter

PODOBNE ARTYKUŁY

Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.