Dział: PUBLIC RELATIONS

Dodano: Marzec 13, 2019

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Były rzecznik rządu Rafał Bochenek szefem marketingu PGNiG

Rafał Bochenek pracował w przeszłości w krakowskim oddziale Telewizji Polskiej (screen Youtube.com/Telewizja Republika)

Rafał Bochenek rozpoczął pracę jako dyrektor departamentu marketingu w spółce Państwowe Górnictwo Naftowe i Gazownictwo - poinformował „Fakt”.

„Fakt” dodaje, że spółka potwierdziła ustalenia redakcji. Bochenek był rzecznikiem rządu Beaty Szydło w latach 2016-2017. W PGNiG zastąpił na stanowisku Edytę Żyłę, byłą rzeczniczkę prasową Ministerstwa Sprawiedliwości.

Rafał Bochenek pracował w przeszłości w krakowskim oddziale Telewizji Polskiej. W wyborach samorządowych w 2014 roku dostał się do rady powiatu wielickiego z list PiS. Prowadził konwencje PiS i był konferansjerem podczas kampanii wyborczej prezydenta Andrzeja Dudy.

Od połowy 2017 roku do wiosny ub.r. był podsekretarzem stanu w kancelarii premiera. W styczniu 2018 roku  został wiceprzewodniczącym Komitetu Społecznego Rady Ministrów kierowanego. Dwa miesiące później został pełnomocnikiem ministra środowiska ds. organizacji sesji międzynarodowych negocjacji klimatycznych COP24. Jesienią ub.r. z listy PiS zdobył mandat radnego sejmiku małopolskiego i został przewodniczącym sejmiku małopolskiego.

Sprawdź, o czym piszemy
w najnowszym numerze

Okładka

(PAZ, 13.03.2019)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter

Dział: PUBLIC RELATIONS

Dodano: Marzec 21, 2019

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Piotr Komorowski dyrektorem zarządzającym IdPR

Piotr Komorowski w IdPR zastąpił Jacka Spychałę (fot. materiały prasowe)

Piotr Komorowski został nowym dyrektorem zarządzającym agencji IdPR (Grupa Afekt). Zastąpił Jacka Spychałę, który jest teraz CMO w Surge Cloud.

Komorowski ma odpowiadać za bieżące funkcjonowanie i rozwój agencji, a także opracowywanie strategii komunikacji dla jej klientów. Przez 10 lat związany był z Q&A Communications, w tym pięć ostatnich jako head of strategy & consulting. Ostatnio pełnił funkcję business development directora w Albedo Marketing.

IdPR ma na koncie projekty m.in. dla Orange, Allegro, Fundacji Muszkieterów i Autostrady Wielkopolskiej SA.

(AMS, 21.03.2019)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.