Dział: RADIO

Dodano: Marzec 07, 2019

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Dionisios Sturis rozstaje się z Tok FM

Dionisios Sturis dla Tok FM pracował od 2010 roku (screen YouTube.com/Wydawnictwo W.A.B.)

Z radia Tok FM odchodzi reporter Dionisios Sturis, który zajmował się tematyką zagraniczną.

- To moja decyzja - mówi Dionisios Sturis. Obecnie przebywa na bezpłatnym urlopie w Stanach Zjednoczonych, a w najbliższym czasie przeprowadzi się do Brukseli. Formalnie z Tok FM rozstanie się z końcem marca. - Mam inne pomysły, które chciałbym rozwijać, a praca w radiu to utrudnia - tłumaczy Sturis. - Koncentruję się na pisaniu książek, bo mam podpisane umowy i na produkowaniu podcastów - jeden właśnie wypuściliśmy z Ewą Winnicką, pracuję nad kolejnymi - dodaje.

Dionisios Sturis do zespołu Tok FM dołączył w 2010 roku, zajmując się tematyką zagraniczną. Prowadził również autorską audycję "Alternatywne fakty". Jest autorem książek reporterskich "Grecja. Gorzkie pomarańcze", "Gdziekolwiek mnie rzucisz. Wyspa Man i Polacy - historia splątania", "Nowe życie. Jak Polacy pomogli uchodźcom z Grecji" i "Głosy. Co się wydarzyło na wyspie Jersey" (z Ewą Winnicką).

(KOZ, 07.03.2019)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.