Dział: REKLAMA

Dodano: Marzec 06, 2019

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Totalizator Sportowy wybrał Havas Warsaw do obsługi Zdrapek

Na potrzeby kampanii przygotowano spot "Drapieżnicy kochają Zdrapki!" (screen Youtube/ LOTTO. Radość wygrywania)

Totalizator Sportowy w nieograniczonym przetargu reklamowym wybrał agencję Havas Warsaw do obsługi marki Zdrapki.

Przetarg został ogłoszony w październiku 2018 roku. Według jego założeń agencja ma odpowiadać za pełny zakres obsługi reklamowej Totalizatora Sportowego. Dla agencji przygotowano dwa zadania przetargowe (opracowanie dwóch linii kreatywnych dla Zdrapki i kampanii reklamowej dla marki Eurojackpot). Havas Warsaw została wybrana do przygotowania i realizacji kampanii Zdrapek. Za produkcję spotu tej kampanii (pt. "Drapieżnicy kochają Zdrapki!") odpowiada ATM Studio.

W portfolio Totalizatora Sportowego jest ponad 50 gier typu Zdrapka.

Na początku 2018 roku Totalizator Sportowy wybrał cztery agencje do obsługi reklamowej: Grandes Kochonos, Red8 Advertising, Apella oraz DSK. Podpisał z nimi umowy ramowe o współpracy na rok, ale z możliwością przedłużenia.

(AMS, 06.03.2019)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter

Dział: REKLAMA

Dodano: Marzec 06, 2019

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Norbert Franke chief technology officerem w Isobar Polska

Norbert Franke do Isobar Polska przeszedł z 4 Finance IT (fot. materiały prasowe)

Do zespołu agencji Isobar Polska dołączył Norbert Franke. Jako chief technology officer będzie zarządzał kilkudziesięcioosobowym działem technologii w Warszawie i Białymstoku.

Do jego obowiązków będzie należało zarządzanie zespołami pracującymi na rzecz klientów agencji, a także wdrażanie procesów strategicznych, dalszy rozwój kompetencji technologicznych oraz nadzór i rozwijanie współpracy z partnerami agencji w zakresie technologii.

Norbert Franke do Isobar Polska przeszedł z 4 Finance IT, międzynarodowej firmy specjalizującej się we wdrożeniach dla sektora finansowego, gdzie pełnił funkcję head of software development. Wcześniej pracował w polskim oddziale koncernu Reckitt Benckiser, gdzie zajmował stanowisko head of digital.

(AMS, 06.03.2019)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.