Dział: TELEWIZJA

Dodano: Marzec 06, 2019

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Chincz, Woźniak-Starak i Jędrzejak prowadzącymi "Big Brothera" w TVN Siedem

TVN Siedem będzie emitować "Big Brothera" od 17 marca (screen Youtube/ Endemol Shine Polska)

Urszula Chincz, Agnieszka Woźniak-Starak i Bartłomiej Jędrzejak poprowadzą reality show "Big Brother" w TVN Siedem.

Urszula Chincz będzie gospodynią "Big Brother nocą" (od poniedziałku do czwartku po 23) i "Big Brother raport" (w soboty o 20). Z kolei Agnieszka Woźniak-Starak i Bartłomiej Jędrzejak poprowadzą "Big Brother arena" (w niedziele o 20).

Urszula Chincz w TVN Style jest gospodynią programu "Nowa misja ratunkowa". Agnieszka Woźniak-Starak ostatnio prowadziła w TVN reality show "Ameryka Express". Bartłomiej Jędrzejak to z kolei prezenter pogody TVN.

TVN Siedem będzie emitować "Big Brothera" od 17 marca. Do domu Wielkiego Brata wejdzie 15 uczestników. Program będzie realizowany przez trzy miesiące w Gołkowie pod Piasecznem (koło Warszawy). Producentem "Big Brothera" jest Endemol Shine Polska. Najdroższe, 30-sekundowe reklamy przy programie kosztują w marcu 19,4 tys. zł.

TVN pokazał trzy edycje "Big Brothera" w latach 2001-2002. Finałowy odcinek pierwszej z nich oglądało 10 mln widzów. Dwie serie "Big Brothera" w 2007 i 2008 roku pokazał TV 4.

(KOZ, 06.03.2019)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter

Dział: TELEWIZJA

Dodano: Marzec 06, 2019

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Udziałowcy Disneya obniżają pensję prezesa Boba Igera

Bob Iger ma pozostać prezesem koncernu do 2021 roku (fot. materiały prasowe)

Udziałowcy koncernu medialnego Walt Disney Co. zdecydowali o obniżeniu  wynagrodzenia prezesa firmy Boba Igera o 13,5 mln dol. rocznie.

Podjęto decyzję, że roczne wynagrodzenie prezesa amerykańskiego koncernu nie przekroczy 35 mln dol. W tej kwocie ujęta jest pensja bazowa oraz bonusy i premie związane z wynikami osiąganymi przez firmę. Oznacza to obniżkę o 28 proc. w stosunku do obecnie obowiązującego planu wynagrodzeń Igera.

Pod koniec 2017 roku Iger przedłużył umowę z Disneyem – ma pozostać prezesem koncernu do 2021 roku.

Ostatnio pisaliśmy, że koncern Disney w związku z uruchomieniem własnego serwisu streamingowego straci setki milionów dolarów z tytułu dotychczasowych sprzedaży licencji konkurentom.

(LL, 06.03.2019)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.