Dział: TELEWIZJA

Dodano: Luty 21, 2019

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

"Big Brother" nie tylko w TVN Siedem, ale w niedziele także w TVN

"Big Brothera" poprowadzi Agnieszka Woźniak-Starak (screen Youtube/ Endemol Shine Polska)

Reality show "Big Brother", który będzie emitowany w TVN Siedem, trafi również na antenę TVN.

Program "Big Brother tydzień" oglądać będzie można w TVN w niedziele o 18, od 24 marca. Ma to być podsumowanie najciekawszych wydarzeń z domu Wielkiego Brata z całego tygodnia.

W TVN Siedem "Big Brother" będzie emitowany od 17 marca. Główna emisja będzie codziennie o 20, dodatkowo przewidziano krótkie wejścia w ciągu dnia (8.45, 9.50, 13.35 i 16.40), a także od poniedziałku do soboty po 23.

"Big Brothera" poprowadzi Agnieszka Woźniak-Starak. Do domu Wielkiego Brata wejdzie 15 uczestników. Program będzie realizowany przez trzy miesiące.

TVN pokazał trzy edycje "Big Brothera" w latach 2001-2002. Finałowy odcinek pierwszej edycji ”Big Brothera” oglądało 10 mln widzów. Później dwie serie pokazał TV 4 w 2007 i 2008 roku. Kilka lat temu formatem interesowała się Telewizja Puls.

(KOZ, 21.02.2019)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.