OGŁOSZENIE

Dział: REKLAMA

Dodano: Marzec 05, 2019

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

"Wideo w akcji": Tomasz Kammel o pułapkach czyhających na marki

Zapraszamy na nowy odcinek programu "Wideo w akcji" realizowanego w studiu TVIP.

Tomasz Kammel w rozmowie z Honoratą Gawlas:
- wskazuje błędy, które popełniają marketerzy podczas projektowania przekazów wideo
- podaje 3 powody dla których ludzie chcą oglądać wideo
- dzieli się doświadczeniami z produkcji internetowych dla marek
- zdradza skuteczny sposób tworzenia eksperckich treści

Link do rozmowy: http://bit.ly/2N8Lx2V

(05.03.2019)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter

PODOBNE ARTYKUŁY

Dział: REKLAMA

Dodano: Marzec 05, 2019

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Weronika Mirowska business development directorem w Platige Image

Weronika Mirowska pracowała m.in. przy produkcji efektów specjalnych do polskich i zagranicznych filmów fabularnych (fot. materiały prasowe)

Weronika Mirowska, w nowo utworzonym dziale Business Development w Platige Image, będzie odpowiedzialna za pozyskiwanie nowych projektów, relacje z klientami i partnerami spółki oraz za rozwój procesów biznesowych.

Karol Żbikowski, prezes Platige Image SA akcentuje zwłaszcza to ostatnie zadanie nowej dyrektor: "Jestem pewien, że doświadczenie Weroniki Mirowskiej, która z branżą reklamową oraz postprodukcją jest związana od kilkunastu lat, pozwoli jej nie tylko zadbać o wysoki poziom relacji z klientami, ale także rozwój naszych projektów biznesowych".

Weronika Mirowska poprzednio pracowała m.in. przy koordynacji postprodukcji dla: BMW, Audi, Orange, Horteksu, Getin Banku, Vectry, Milki i Nestle. Mirowska pracowała też przy produkcji efektów specjalnych do polskich i zagranicznych filmów fabularnych, m.in. „Trzech Muszkieterów” Sergeia Zhigunowa oraz „The Big Leap” Kristofera Rusa.

Wcześniej Mirowska była postproduction managerem w Film Garden, dyrektorem produkcji w ATM FX (ATM Grupa), producentem w Badi Badi i Orce oraz CEO w Nano Fx Studios, a bezpośrednio przed dołączeniem do zespołu Platige Image head of business development w studiu postprodukcyjnym Coloroffon.

(KW, 05.03.2019)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter

PODOBNE ARTYKUŁY

Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.