Dział: REKLAMA

Dodano: Marzec 01, 2019

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Anna Wendzikowska z TVN przejechała się drogim autem w ramach promocji Ubera

Anna Wendzikowska promuje Ubera na Instagramie (fot. Instagram/aniawendzikowska)

Anna Wendzikowska, dziennikarka TVN specjalizująca się w rozmowach z gwiazdami filmowymi, promuje nową usługę premium Ubera – Black.

Uber wprowadził do oferty w Polsce możliwość zamówienia przejazdu luksusowymi samochodami marek: Jaguar, Lexus czy Mercedes Benz klasy C, CLS, E i S. Ostatnie z wymienionych aut testowała Anna Wendzikowska, promując usługę premium na Instagramie.

W ramach usługi Black firma zapewnia, że wszystkie dostępne samochody są wyprodukowane najpóźniej w 2012 roku i mają w standardzie skórzane fotele, a kierowcami są osoby, które zostały najwyżej ocenione w aplikacji Uber.

(IKO, 01.03.2019)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter

Dział: REKLAMA

Dodano: Marzec 01, 2019

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Ewa Chodakowska ma własną linię biżuterii W.Kruk

Ewa Chodakowska dołączyła do ambasadorek marki W.Kruk (fot. materiały prasowe)

Trenerka fitness Ewa Chodakowska została ambasadorką marki biżuterii W.Kruk. Do sprzedaży trafiła kolekcja Ohelo, którą trenerka promuje własnym nazwiskiem.

Nazwa kolekcji Ohelo pochodzi od rośliny rosnącej na Hawajach (jej motyw został wykorzystany przy projektowaniu biżuterii). W.Kruk podkreśla, że kolekcję charakteryzuje różnorodność i możliwość personalizacji biżuterii.

W 2018 roku Martyna Wojciechowska prezentowała drugą już kolekcję dla tego producenta - Freedom Wolf Edition (wcześniej była Freedom). Własną kolekcję biżuterii W.Kruk mają także Alicja Bachleda-Curuś, Magdalena Cielecka i Maja Ostaszewska, Kinga Rusin oraz Anna Maria Jopek.

(IKO, 01.03.2019)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.