Dział: TELEWIZJA

Dodano: Luty 28, 2019

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

W Nowej TV zamiast własnych newsów będą informacje z Polsatu. Z powodu koncesji

Z końcem listopada z anteny Nowej TV spadły "24 godziny" (screen Nova.tv)

Kanał Nowa TV (ZPR Media, Polsat), który zlikwidował serwis informacyjny "24 godziny", będzie emitować newsy z Polsatu, by wypełnić zapisy koncesyjne.

Nowa TV z końcem listopada rozwiązała zespół "24 godziny" i zakończyła nadawanie serwisu. Nadawca ma jednak w koncesji zapisane, by 2 proc. miejsca w ramówce w godz. 6-23 zajmowały audycje informacyjne. Na antenę trafiają programy z anteny Polsat News - Telewizja Polsat jest mniejszościowym udziałowcem TV Spektrum, nadawcy Nowej TV.

Od marca Nowa TV będzie pokazywać od poniedziałku do piątku o godz. 7 rano "Obraz dnia" z wieczora poprzedniego dnia. W soboty o godz. 6 oglądać będzie można magazyn "Interwencja. Taka jest Polska", a w niedziele o tej samej porze - "Cztery strony prasy". Obie pozycje mają być nadawane w Nowej TV tydzień po emisji w Polsat News.

(KOZ, 28.02.2019)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.