Temat: fotografia prasowa

Dział:

Dodano: Luty 26, 2019

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Najlepsze fotografie w otwartym konkursie Sony World Photography Awards 2019

Na 12. edycję SWPA wpłynęła rekordowa liczba 326 997 zgłoszeń ze 195 krajów i terytoriów z całego świata (kolaż: materiały prasowe Sony)

World Photography Organisation zaprezentowało zwycięskie pojedyncze zdjęcia w dziesięciu kategoriach konkursu otwartego oraz laureatów konkursu National Awards w ramach Sony World Photography Awards 2019.

Sony World Photography Awards składa się z czterech konkursów: profesjonalnego (cykl zdjęć), otwartego (pojedyncze zdjęcie), studenckiego (dla uczelni) oraz młodzieżowego (dla osób w wieku od 12 do 19 lat). Lista finalistów konkursu profesjonalnego zostanie ogłoszona 26 marca, a nazwiska laureatów 17 kwietnia, w czasie uroczystej gali wręczenia nagród w Londynie. Na 12. edycję SWPA wpłynęła rekordowa liczba 326 997 zgłoszeń ze 195 krajów i terytoriów z całego świata.

ZOBACZ ZDJĘCIA NAGRODZONE W KONKURSIE OTWARTYM SWPA:

Galeria: Sony World Photography Awards 2019 - konkurs otwarty

We wtorek ogłoszono także laureatów konkursu National Awards, zorganizowanego w ramach Sony World Photography Awards 2019, dla najlepszych fotografów z poszczególnych państw. W tym roku nagrody te otrzymali fotografowie z 62 krajów. Z grona polskich twórców wybrano zdjęcie Piotra Leczkowskiego, grafika z Żyrardowa, które przedstawia próbę w Polskim Balecie Narodowym.

ZOBACZ ZDJĘCIA NAGRODZONE W KONKURSIE NATIONAL AWARDS:

Galeria: Sony World Photography Awards 2019 - National Awards

(PAZ, 26.02.2019)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.