Dział: TELEWIZJA

Dodano: Luty 20, 2019

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Nie żyje uczestnik programu „Sanatorium miłości”

Jako przyczynę śmierci Cezarego Mocka podano „nagłą chorobę” (screen Vod.tvp.pl)

W wieku 67 lat zmarł Cezary Mocek, uczestnik emitowanego w TVP 1 show „Sanatorium miłości”.

O śmierci uczestnika poinformowano na profilu programu na Facebooku. Jako przyczynę podano „nagłą chorobę”.

Jak informuje Radiozet.pl, Telewizja Polska w porozumieniu z rodziną Zmarłego, podjęła decyzję o kontynuowaniu emisji wcześniej zarejestrowanych odcinków oraz przygotuje materiał wspomnieniowy o Cezarym Mocku.

Program „Sanatorium miłości”, prowadzony przez Martę Manowską, nadawany jest na antenie TVP 1 w niedziele o godz. 21.15. Bohaterami reality show są emeryci.

(PAZ, 20.02.2019)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter

Dział: TELEWIZJA

Dodano: Luty 20, 2019

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

"Federacja" znika z Nowej TV, Adam Feder w Superstacji

Adam Feder dotychczas przygotowywał "Federację" (screen YouTube.com/Federacja)

"Federacja", autorski program informacyjno-rozrywkowy Adama Federa, z końcem lutego zniknie z anteny Nowej TV (ZPR Media, Telewizja Polsat). Feder dołączył do zespołu Superstacji (Telewizja Polsat).

"Federacja" nadawana była w Nowej TV od sierpnia 2017 roku. Adam Feder był również reporterem serwisu informacyjnego stacji "24 godziny", którego emisję zakończono z końcem listopada.

W weekend Feder dołączył do grona gospodarzy programu interaktywnego "Bez ograniczeń" w Superstacji. Ma współprowadzić cztery wydania w tygodniu. Kanał należy do Telewizji Polsat, która jest mniejszościowym udziałowcem nadawcy Nowej TV.

Adam Feder, zanim w 2016 roku trafił do Nowej TV, przez 13 lat pracował w Telewizji Polskiej. Był reporterem TVP Info, a wcześniej "Wiadomości" TVP 1.

(KOZ, 20.02.2019)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.