Dział: TELEWIZJA

Dodano: Luty 20, 2019

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Czwarty sezon "Ucha Prezesa" w Telewizji WP miał największą widownię

Piąty sezon "Ucha Prezesa" nie jest planowany, ale Robert Górski nie wykluczał takiej możliwości (fot. materiały prasowe)

Średnio 196,4 tys. widzów oglądało w naziemnej Telewizji WP czwarty, ostatni sezon serialu satyrycznego "Ucho Prezesa" stworzonego przez Roberta Górskiego. To największa widownia spośród dotychczasowych serii.

Telewizja WP pokazywała ostatni sezon "Ucha Prezesa" w niedziele o 20, od 18 listopada do 17 lutego. Odcinki były emitowane kilka dni po udostępnieniu ich w Showmaksie. W przeciwieństwie do poprzednich sezonów nowe epizody nie były już dostępne w serwisie YouTube.

Telewizja WP, emitując czwarty sezon "Ucha Prezesa", miała średnio 1,18 proc. udziału w rynku w grupie ogólnej i 0,76 proc. w grupie komercyjnej. Najwięcej widzów – 263,6 tys. – przyciągnął odcinek z 16 grudnia.

Dla porównania pierwszy sezon "Ucha Prezesa" (od 21 stycznia do 12 lutego 2018 roku) oglądało w Telewizji WP średnio 175,3 tys. widzów, drugi (od 18 lutego do 11 marca 2018 roku) 149,8 tys. widzów, a trzeci (od 18 marca do 24 czerwca) – 160,9 tys. widzów.

Spośród wszystkich odcinków "Ucha Prezesa" najwyższą widownię serial zgromadził 4 lutego 2018 roku – 309,1 tys. widzów.

Producentem "Ucha Prezesa" był Showmax, a producentem wykonawczym firma Marcina Deca i Wojciecha Orszulaka TPQLS.

Z końcem stycznia Showmax przestał być dostępny w Polsce. – Nie planujemy piątego sezonu, ale też nie wykluczamy takiej możliwości – mówił "Presserwisowi" w grudniu Robert Górski.

(KOZ, 20.02.2019)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter

Dział: TELEWIZJA

Dodano: Luty 20, 2019

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Nie żyje uczestnik programu „Sanatorium miłości”

Jako przyczynę śmierci Cezarego Mocka podano „nagłą chorobę” (screen Vod.tvp.pl)

W wieku 67 lat zmarł Cezary Mocek, uczestnik emitowanego w TVP 1 show „Sanatorium miłości”.

O śmierci uczestnika poinformowano na profilu programu na Facebooku. Jako przyczynę podano „nagłą chorobę”.

Jak informuje Radiozet.pl, Telewizja Polska w porozumieniu z rodziną Zmarłego, podjęła decyzję o kontynuowaniu emisji wcześniej zarejestrowanych odcinków oraz przygotuje materiał wspomnieniowy o Cezarym Mocku.

Program „Sanatorium miłości”, prowadzony przez Martę Manowską, nadawany jest na antenie TVP 1 w niedziele o godz. 21.15. Bohaterami reality show są emeryci.

(PAZ, 20.02.2019)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.