Dział: PUBLIC RELATIONS

Dodano: Luty 14, 2019

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Jakub Panek z Gazeta.pl na eksperta ds. PR w PLL LOT

Jakub Panek odpowiada za współorganizację działań medialnych spółki, biura prasowego i kontakty z mediami (fot. materiały prasowe)

Jakub Panek został ekspertem ds. public relations w Polskich Liniach Lotniczych LOT. Poprzednio był wydawcą portalu Gazeta.pl.

Panek zastąpił Konrada Majszyka, który w połowie stycznia objął stanowisko dyrektora PR i komunikacji Centralnego Portu Komunikacyjnego.

Jakub Panek w LOT odpowiada za współorganizację działań medialnych spółki, biura prasowego i kontakty z mediami. Będzie także koordynował redakcję magazynu "Kaleidoscope".

Panek od 2012 roku był związany z Agorą, najpierw jako dziennikarz "Gazety Wyborczej", a od 2016 roku wydawca i dziennikarz portalu Gazeta.pl, w którym zajmował się m.in. tematyką lotniczą. Od 2007 roku przez pięć lat był związany z Telewizją Polsat, pracował w redakcji „Wydarzeń” i Polsat News.

(IKO, 14.02.2019)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.