Dział: TELEWIZJA

Dodano: Luty 12, 2019

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

TVP zmienia prowadzącego "The Wall. Wygraj marzenia"

"Nie będę ukrywał, że to dla mnie zaskakująca i bolesna wiadomość" - napisał na Facebooku Paweł Orleański (fot. materiały prasowe)

Paweł Orleański nie będzie już prowadzić w TVP 1 teleturnieju "The Wall. Wygraj marzenia". Program ma mieć nowego gospodarza.

Orleański poinformował o tym na swoim profilu na Facebooku. "Decyzją TVP program zostaje na antenie z »nowym prowadzącym«" – napisał prezenter. "Nie będę przed Wami ukrywał, że jest to dla mnie zaskakująca i bolesna wiadomość. Te wspólne trzy sezony, dające w sumie aż 52 odcinki wspaniałej przygody, były dla mnie cudownym doświadczeniem i ogromną zawodową lekcją" – napisał.

Prowadzony przez Pawła Orleańskiego teleturniej "The Wall. Wygraj marzenia" zadebiutował we wrześniu 2017 roku. Emitowany jest w piątki o 20.35. Nowe odcinki oglądać będzie można od marca. Powstał na licencji amerykańskiego programu "The Wall".

Producentem "The Wall. Wygraj marzenia" jest EndemolShine Polska.

(KOZ, 12.02.2019)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter

Zapisz się na nasz newsletter i bądź na bieżąco z najświeższymi informacjami ze świata mediów i reklamy. Pressletter

Press logo

Dział: TELEWIZJA

Dodano: Luty 12, 2019

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

TVP i ZASP podpisały porozumienie o współpracy przy Teatrze Telewizji

Prezes ZASP Paweł Królikowski, członek Zarządu TVP Maciej Stanecki i Dyrektor Agencji Kreacji Teatru Telewizji Ewa Millies-Lacroix (fot. TVP)

Telewizja Polska oraz Stowarzyszenie Polskich Artystów Teatru, Filmu, Radia i Telewizji (ZASP) podpisały porozumienie o współpracy partnerskiej, dotyczące Teatru Telewizji.

Ma ona polegać na "rekomendowaniu m.in. przez ZASP spektakli, konkretnych scenariuszy, a także artystów, które Telewizja Polska będzie promować w ramach Teatru Telewizji".

"Będziemy prawdopodobnie jeszcze w tym roku mieli następną scenę, scenę Teatru Sensacji" – poinformował podczas podpisania porozumienia doradca zarządu TVP ds. Teatru TV Jan Maria Tomaszewski.

(PAP, KOZ, 12.02.2019)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter

Zapisz się na nasz newsletter i bądź na bieżąco z najświeższymi informacjami ze świata mediów i reklamy. Pressletter

Press logo
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.