Dział: INTERNET

Dodano: Luty 01, 2019

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Ajgor Ignacy prosi internautów o wsparcie finansowe, bo chce tworzyć lepsze materiały

Youtuber swoje konto na Patronite nazywa "wirtualną salą kinową" (screen Youtube.com/Ajgor Ignacy)

Igor Leśniewski, prowadzący kanał Ajgor Ignacy na YouTube (982 tys. subskrypcji), wszedł na Patronite, bo chce tworzyć dobrej jakości treści.

Youtuber zapowiedział utworzenie konta w serwisie crowdfundingowym Patronite.pl filmem "Otwieram kino", który opublikował w czwartek na swoim kanale. Ajgor Ignacy tłumaczy w nim, że produkcja profesjonalnego wideo na YouTube kosztuje go od 17 tys. zł do nawet 35 tys. zł. Youtuber swoje konto na Patronite nazywa "wirtualną salą kinową" i w związku z tym zachęca widzów, aby wspierali go finansowo na dwa sposoby – kupując za 10 zł tak zwany bilet ulgowy lub za 20 zł bilet normalny.

"Oczywiście część moich pomysłów mogę realizować dzięki współpracy z markami, ale dotyczy to jedynie pewnego fragmentu mojej twórczości. Z kolei przychody z AdSense to w przypadku mojego kanału około 1000 zł miesięcznie. Mając na uwadze te wszystkich czynniki, od dłuższego czasu szukałem rozwiązania, które pozwoli mi rozwijać się filmowo i dawać moim widzom coraz lepsze, wyższej jakości materiały" – komentuje Igor Leśniewski.

Igor Leśniewski jest laureatem konkursu Grand Video Awards 2018  w kategorii Kultura za film "Cała prawda o Magiku".

(IKO, 01.02.2019)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter

Dział: INTERNET

Dodano: Luty 01, 2019

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Anja Rubik wyreżyserowała teledysk wyprodukowany przez Papaya Films

Anja Rubik współpracowała już z Papaya Films przy projekcie Sexed.pl (screen: Youtube.com/sexedPL)

Modelka Anja Rubik zadebiutuje jako reżyserka teledysku przygotowanego przez dom produkcyjny Papaya Films dla piosenkarki Mary Komasy.

Rubik wyreżyserowała teledysk "Be A Boy", który zostanie zaprezentowany w 2019 roku (premierę płyty zaplanowano na wiosnę). Autorem zdjęć jest operator filmowy Tomasz Naumiuk. - Rubik zaskakuje zmysłowością i subtelną, kosmopolityczną elegancją – komentuje Kacper Sawicki, executive producer Papaya Films.

Anja Rubik współpracowała już z Papaya Films przy projekcie Sexed.pl. Dom produkcyjny nie podaje, czy Rubik będzie reprezentowana przez nich jako reżyserka na zasadach wyłączności.

Sprawdź, o czym piszemy
w najnowszym numerze

Okładka

(IKO, 01.02.2019)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.