Dział: INTERNET

Dodano: Styczeń 17, 2019

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Premiera filmu Sekielskiego o pedofilii w polskim Kościele 11 maja

Na film o pedofilii w polskim Kościele Tomasz Sekielski zebrał za pośrednictwem Patronite.pl 450 tys. zł (screen: Facebook.com/tsekielski)

11 maja odbędzie się premiera filmu dokumentalnego Tomasza Sekielskiego o pedofilii w polskim Kościele. Dziennikarz poinformował o dacie premiery w materiale wideo opublikowanym na Facebooku.

W lutym ub.r. dziennikarz uruchomił akcję crowdfundingową na Patronite.pl, którego celem było zebranie funduszy na produkcję filmu. Wymaganą kwotę 450 tys. zł zebrał na początku stycznia tego roku. Tuż po zakończeniu zbiórki rozpoczął kolejną - tym razem na film dokumentalny o SKOK-ach.

Dziennikarz w materiale wideo zamieszczonym na Facebooku poinformował, że premiera filmu odbędzie się 11 maja. Tłumacząc, dlaczego wybrano taką datę, Sekielski wyjaśnił, że on i jego ekipa produkcyjna mogą nie zdążyć z montażem i postprodukcją filmu na początku kwietnia. Z kolei później są święta wielkanocne oraz długi majowy weekend. - Nie jest to chyba najlepszy czas, aby taki film wyemitować, bo nie będzie miał tak wielu widzów, jakbyśmy chcieli, aby ta premiera zebrała przed monitorami i telewizorami – mówi Sekielski.

Dziennikarz już wcześniej zapowiadał, że film zostanie udostępniony szerszej publiczności na YouTube. Planowana jest także premiera kinowa.

Tomasz Sekielski od listopada jest jednym z prowadzących program "Onet Rano". Wcześniej przez 15 lat był związany z TVN i TVN 24. Po odejściu ze stacji założył firmę producencką Kombinat Medialny. Na zlecenie Focus TV wyprodukował serial dokumentalny "Teoria spisku", emitowany od października do grudnia 2017 roku. Pracował dla Nowej TV i Telewizji Polskiej.

(PD, 17.01.2019)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.