Dział: TELEWIZJA

Dodano: Grudzień 31, 2018

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Koniec programu ”Młodzież kontra” w TVP Info

Program "Młodzież kontra" był nadawany przez TVP od kwietnia 2001 roku (screen Tvp.info)

Po blisko 18 latach Telewizja Polska kończy nadawanie programu publicystycznego "Młodzież kontra", w którym młodzi ludzie – w tym członkowie młodzieżówek partyjnych - odpytują polityków.

"Mija nam właśnie 2018 rok! Dziękujemy za niego widzom i uczestnikom Młodzież Kontra. Nadchodzi 2019 ale już bez nas. Ostatni program MK był ostatnim programem w TVP INFO. Bardzo dziękujemy za 17 lat wszystkim widzom" - poinformowano w niedzielę na profilu programu na Facebooku.

Program ”Młodzież kontra”, produkowany przez TVP 3 Kraków, ostatnio był emitowany w TVP Info, a wcześniej w TVP 3. Od 2004 roku jego gospodarzem był Sławomir Mokrzycki, w ostatnim czasie z Małgorzatą Opczowską. Program prowadził również Tomasz Czeczótko.

(KOZ, 31.12.2018)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.