Dział: RADIO

Dodano: Grudzień 21, 2018

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Radio Zet zmienia ramówki, audycję dostanie Michał Figurski

Michał Figurski będzie autorem audycji "Nie zły pacjent w Radiu Zet" (screen: Youtube.com/x-news)

Radio Zet od stycznia zmienia ramówki. Poranny program poprowadzą Marcin Sońta i Mateusz Ptaszyński. Wśród nowości znajdzie się audycja Michała Figurskiego.

Od stycznia gospodarzami "Dzień dobry bardzo" (6-10) w Zetce będą Marcin Sońta i Mateusz Ptaszyński, obecnie gospodarze pasma popołudniowego od 15 do 18. Damian Michałowski (od kwietnia z Michałem Korościelem w poranku; Korościel będzie tylko w weekendy) razem z Eweliną Pacyną przejmie popołudniowe pasmo od 14 do 18, które powraca do nazwy "Uważam Zet" (Pacyna do tej pory pojawiała się na antenie w soboty i niedziele). Od 10 do 14 prowadzącą audycję "Siła muzyki" będzie Agnieszka Kołodziejska (obecnie od 9 do 12). Gospodarzem programu między 18 a 21 pozostanie Marcin Łukasik. Codziennych pasm nie będzie już prowadzić Tomasz Kasprzyk.

Od 21 do 23 nadawane będą audycje autorskie. Z czterech do jednego wydania tygodniowo ograniczona zostanie interaktywna audycja "Halo Zet" z udziałem słuchaczy, prowadzona przez Kamila Nosela i Marcina Łukasika.

W poniedziałki w tym paśmie słuchać będzie można audycji "Coolturalny wieczór" Tomasza Kasprzyka.

We wtorki w paśmie wieczornym pojawi się program Michała Figurskiego "Nie zły pacjent w Radiu Zet". Ma to być audycja skupiająca się na edukacji zdrowotnej. Dla Figurskiego będzie to powrót na antenę Zetki po ponad 20 latach - pracował w tej stacji w 1995 roku. Od stycznia 2018 roku Figurski z Karoliną Korwin Piotrowską prowadzi poranny program "Najgorsze państwo świata" w Antyradiu.

Z kolei w środy Zetka będzie nadawać audycję "Planeta singli", którą poprowadzą Agnieszka Więdłocha i Maciej Stuhr, grający główne w role w filmie o takim samym tytule (w listopadzie premierę w kinach miała "Planeta singli 2"). Aktorzy mają rozmawiać w programie ze słuchaczami. - Audycja jest autorskim pomysłem stacji, niemniej przy jego realizacji współpracowaliśmy z dystrybutorem filmu - informuje rzeczniczka Eurozetu Małgorzata Kozieł. Program Więdłochy i Stuhra zaplanowano w ramówce do końca lutego.

W piątki od 21 do 23 emitowany ma być program "Zet na punkcie muzyki" Marcina Wojciechowskiego - obecnie gospodarza wieczornego pasma w ten dzień. Prowadzona przez niego "Lista przebojów Radia Zet" znów będzie nadawana w soboty (obecnie w piątki).

W weekendowej ramówce Radia Zet pozostaną programy "Nie mam pytań" Szymona Majewskiego i "Mapa świata" Tomasza Michniewicza. Nowością będzie sobotnia audycja Beaty Tadli "To właśnie weekend".

(KOZ, 21.12.2018)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.