Dział: RADIO

Dodano: Grudzień 18, 2018

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Beata Tadla poprowadzi audycję w Radiu Zet

Beata Tadla ostatnio prowadziła "24 godziny" w Nowej TV (fot. Marta Rybicka/Eurozet)

Beata Tadla dołącza od stycznia do zespołu Radia Zet. Dziennikarka poprowadzi sobotnią audycję "To właśnie weekend".

Programu słuchać będzie można w soboty między 10 a 13, począwszy od 12 stycznia. Tadla ma prowadzić rozmowy koncentrujące się wokół codziennych tematów i najważniejszych wydarzeń. Do końca listopada Zetka w tym paśmie nadawała audycję Marzeny Chełminiak "Życie jak marzenie".

Beata Tadla ostatnio była jedną z prowadzących serwis informacyjny Nowej TV "24 godziny". Od listopada 2012 roku do stycznia 2016 roku prowadziła główne wydania "Wiadomości" TVP 1. Wcześniej, do kwietnia 2012 roku, pracowała w Grupie TVN, gdzie była prezenterką "Faktów" i "Faktów po południu". Z Grupą TVN była związana od 2004 roku (najpierw pracowała w TVN Style). Dziennikarką jest od 1991 roku - pracowała m.in. w Radiu Legnica, Radiu Eska, Super FM i Radiu Plus.

(KOZ, 18.12.2018)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.