Dział: RADIO

Dodano: Grudzień 13, 2018

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Nieoficjalnie: 12 firm złożyło Czechom ofertę zakupu Eurozetu

W Radiu Zet spodziewają się zamknięcia transakcji jeszcze przed świętami Bożego Narodzenia (fot. materiały prasowe)

Nawet 12 firm miało złożyć Czech Media Invest ofertę kupna Eurozetu - ustalił "Presserwis".

Czech Media Invest konsekwentnie nie wypowiada się na temat sprzedaży Eurozetu. - Bez komentarza - ucina Daniel Častvaj, członek zarządu Czech Media Invest i przewodniczący rady nadzorczej Eurozetu.

W Radiu Zet spodziewają się zamknięcia transakcji jeszcze przed świętami Bożego Narodzenia. - Ale Czesi nie chcą sprzedać firmy za wszelką cenę. Równie dobrze do sprzedaży może nie dojść - uważa jeden z naszych rozmówców.

Wśród podmiotów, które miały złożyć ofertę, wymienia się m.in. Agorę, Grupę ZPR Media, PMPG Polskie Media i Fratrię. Firmy nie chcą na ten temat się wypowiadać. - Nic mi nie wiadomo - mówi prezes Fratrii Romuald Orzeł.

Fratria ma się starać o kredyt na sfinansowanie zakupu w Banku Pekao SA. Według serwisu Wirtualnemedia.pl wniosek spółki miał być już rozpatrywany na komitecie kredytowym banku.

"Zajmujemy się z @JacekKarnowski współtworzeniem @Tygodnik_Sieci @wPolityce_pl @wPolscepl i to jest nasza misja. Nigdzie się nie wybieramy, na nic innego nie starczyłoby sił" - napisał na Twitterze Michał Karnowski, członek zarządu Fratrii. Jednocześnie zwrócił uwagę: "Czy ktoś używa @wirtualnemedia do niecnych celów? Zauważmy: 3 grudnia artykuł, że »PMPG Polskie Media najbliżej kupna Radia ZET«, kurs mocno wątpliwych papierów @PMPG_PL idzie w górę. Ktoś zarobił. Dziś kolejne plotki, ale o @PMPG_PL cisza już, już nie są »najbliżej«. Słabe to".

Czech Media Invest za 73 mln euro przejął od francuskiej grupy Lagardère w tym roku Eurozet, a także rozgłośnie w Czechach, Rumunii i na Słowacji. Koncernem zarządza jeden z najbogatszych Czechów - Daniel Křetínský.

(KOZ, 13.12.2018)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter

Zapisz się na nasz newsletter i bądź na bieżąco z najświeższymi informacjami ze świata mediów i reklamy. Pressletter

Press logo

Dział: RADIO

Dodano: Grudzień 13, 2018

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Debiutuje "Kabaretowa Scena Trójki"

Jako pierwszy w "Kabaretowej Scenie Trójki" wystąpi Grzegorz Halama (fot. Wojciech Kusiński/Polskie Radio)

Program III Polskiego Radia rusza z "Kabaretową Sceną Trójki". W Muzycznym Studiu im. Agnieszki Osieckiej występować będą kabarety, stand-uperzy, aktorzy i improwizatorzy.

Działalność "Kabaretowej Sceny Trójki" zainauguruje w czwartek Grzegorz Halama, który przedstawi autorski program "Długo i szczęśliwie, czyli intymne życie grubasa".

Fragmenty występów "Kabaretowej Sceny Trójki" emitowane będą w audycji "Akademia rozrywki".

"Komediowa Scena Trójki" będzie pojawiać się cyklicznie w Muzycznym Studiu im. Agnieszki Osieckiej i na antenie Trójki co miesiąc lub raz na dwa miesiące.

(KOZ, 13.12.2018)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter

Zapisz się na nasz newsletter i bądź na bieżąco z najświeższymi informacjami ze świata mediów i reklamy. Pressletter

Press logo
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.