Temat: Grand Press

Dział:

Dodano: Grudzień 11, 2018

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Janusz Schwertner: „Jest więcej »taśm Morawieckiego«”

Janusz Schwertner podkreśla, że Mateusz Morawiecki prawdopodobnie został nagrany kilkukrotnie (screen: Youtube.com/MagazynPress)

„Przejrzeliśmy 43 tomy akt. Wstrząsających rzeczy, które się z nich wyłaniały, jest wiele” - mówi Janusz Schwertner, który wspólnie z kolegami z portalu Onet.pl zdobył nagrodę Grand Press w kategorii NEWS.

Obok Schwertnera, autorami cyklu materiałów „Afera taśmowa. Kelnerzy obciążają Morawieckiego” są także: Mateusz Baczyński, Kamil Dziubka, Andrzej Gajcy, Janusz Schwertner i Andrzej Stankiewicz.

Dziennikarze Onet.pl dotarli do akt śledztwa w sprawie afery taśmowej i ujawnili m.in., że kelnerzy zeznali, iż na jednej z nagranych taśm przyszły premier miał dyskutować o zakupie nieruchomości na tzw. słupy.

- Niepokoi mnie to, o czym mówili kelnerzy, że taśm na Mateusza Morawieckiego jest więcej. Został on nagrany co najmniej kilkukrotnie - twierdzi Schwertner.

(PAZ, 11.12.2018)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter

Temat: Grand Press

Dział:

Dodano: Grudzień 12, 2018

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Maciej Głogowski: „O ekonomii prosto i ciekawie”

Maciej Głogowski otrzymał czek na 10 tys. zł (screen: Youtube.com/MagazynPress)

Laureat Grand Press Economy Maciej Głogowski wyjaśnia, że w Tok FM stara się nie tylko popularyzować ekonomię, ale też mówić o niej w jak najbardziej przystępny sposób.

Głogowski dostał nagrodę dla dziennikarza wyróżniającego się profesjonalizmem, rzetelną i obiektywną prezentacją tematów ekonomicznych oraz wysoką jakością publikowanych materiałów. Otrzymał czek na 10 tys. zł.

- W Tok FM staramy się mówić o ekonomii w prosty i ciekawy sposób. Szukamy tematów, które są interesujące, bo mają znaczenie dla wielkich finansów i naszych finansów domowych - wyjaśnia nagrodzony dziennikarz.

(PAZ, 12.12.2018)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.