Dział: RADIO

Dodano: Listopad 30, 2018

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Marzena Chełminiak odchodzi z Radia Zet

Marzena Chełminiak prowadziła program „Życie jak marzenie” od września 2015 roku (screen: Youtube.com/uniwerekTV)

Wieloletnia dziennikarka Radia Zet Marzena Chełminiak rozstaje się ze stacją. Powodem jest zdjęcie z anteny jej programu „Życie jak marzenie”.

Informację potwierdziła nam sama Chełminiak. Pytana o szczegóły odesłała nas do p.o. redaktora naczelnego stacji, Michała Celedy, który powiedział, że powodem rozstania jest zdjęcie z anteny od najbliższego weekendu autorskiego programu Chełminiak „Życie jak marzenie”. Z kolei rzeczniczka Eurozetu Małgorzata Kozieł poinformowała nas, że Chełminiak odeszła ze stacji „za porozumieniem stron”.

Marzena Chełminiak z Radiem Zet była związana od początku istnienia stacji, czyli od 1990 roku (w 2000 roku przez kilka miesięcy pracowała w RMF FM). Prowadziła też takie programy, jak ”Hip-hop Zet”, ”Dzień jak nie co dzień”, ”Kuferek Radia Zet”. Program „Życie jak marzenie” prowadziła od września 2015 roku.

(PD, 30.11.2018)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.