Dział: INTERNET

Dodano: Listopad 20, 2018

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Rafał Madajczak dyrektorem kreatywnym naTemat360

Rafał Madajczak pozostaje naczelnym serwisu ASZdziennik.pl (fot. materiały prasowe)

Rafał Madajczak, twórca i redaktor naczelny serwisu satyrycznego ASZdziennik.pl, zostanie dyrektorem kreatywnym naTemat360.

W Grupie naTemat Madajczak będzie odpowiadał m.in. za komercyjne i dziennikarskie akcje specjalne. W strukturze ma podlegać Michałowi Mańkowskiemu, redaktorowi naczelnemu i dyrektorowi operacyjnemu.

Rafał Madajczak nadal będzie redaktorem naczelnym ASZdziennik.pl, gdzie także będzie realizował natywne kampanie reklamowe. Redaktorem prowadzącym serwis zostanie Łukasz Jadaś, związany z nim od dwóch lat.

(KOZ, 20.11.2018)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter

Dział: INTERNET

Dodano: Listopad 20, 2018

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Na Facebooku powstał profil solidaryzujących się z TVN

Do poniedziałkowego wieczora profil obserwowało 20 tys. użytkowników Facebooku (screen Facebook.com)

Na Facebooku powstał profil "Solidarni z TVN". TVN zapewnia, że nie ma z inicjatywą nic wspólnego.

"Tworzymy społeczność solidarną z ostatnią wolną od PiS-u telewizją w Polsce. TVN jest solą w oku pazernej władzy. Pokażmy, że w sieci może na nas liczyć" – napisano w opisie profilu. W postach czytamy: "PiS próbuje fałszywie oskarżać TVN o propagowanie faszyzmu", "Nie pozwolimy, aby PiS przykrywał TVN-em największą aferę w Polsce, w której umoczone są elity władzy", "Fałszywe łączenie nazizmu z TVN nie będzie tematem zastępczym!".

Pierwsze posty zamieszczono w nocy z soboty na niedzielę. Do poniedziałkowego wieczora stronę obserwowało 20 tys. użytkowników, a polubiło ją 19,5 tys. Do polubienia profilu zachęcano m.in. na profilach "Solidarni z Lechem Wałęsą" i "Solidarni z Rafałem Trzaskowskim".

– Nie założyliśmy tego profilu i nie zleciliśmy prowadzenia go żadnej agencji – mówi Joanna Górska, dyrektor PR Grupy TVN. Na naszą pytania twórcy profilu nie odpowiedzieli.

(KOZ, 20.11.2018)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.