Dział: INTERNET

Dodano: Listopad 07, 2018

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

W sieci pojawił zwiastun „1983” - pierwszego polskiego serialu Netfliksa

Pomysłodawcą, twórcą i autorem scenariusza serialu "1983" jest Joshua Long (screen: Youtube.com/Netflix Polska)

Serwis streamingowy Netflix opublikował oficjalny zwiastun pierwszego polskiego serialu własnej produkcji. W „1983” wystąpili m.in. Maciej Musiał i Robert Więckiewicz.

"Każdy kraj ma swoje sekrety. Trójka niespodziewanych buntowników nie cofnie się przed niczym, by odkryć prawdę pogrzebaną głęboko pod kłamstwami” - tak zapowiadany jest serial, który będzie dostępny na Netflix od 30 listopada. 

 

W obsadzie znaleźli się m.in. Robert Więckiewicz, Maciej Musiał, Michalina Olszańska, Andrzej Chyra, Zofia Wichłacz, Mirosław Zbrojewicz, Ewa Błaszczyk, Wojciech Kalarus, Edyta Olszówka oraz Agnieszka Żulewska.

Reżyserkami „1983” są Agnieszka Holland, Kasia Adamik, Olga Chajdas i Agnieszka Smoczyńska.

Pomysłodawcą, twórcą i autorem scenariusza serialu jest Joshua Long. Zdjęcia powstały m.in. w Warszawie, Wrocławiu, Lublinie oraz na Śląsku.

(PAZ, 07.11.2018)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter

Zapisz się na nasz newsletter i bądź na bieżąco z najświeższymi informacjami ze świata mediów i reklamy. Pressletter

Press logo

Dział: INTERNET

Dodano: Listopad 08, 2018

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Beata Żebrowska dyrektorem działu wideo Gazeta.pl

Beata Żebrowska odpowiada za rozwój produktu wideo portalu Gazeta.pl (fot. materiały prasowe)

Beata Żebrowska została dyrektorem działu wideo Gazeta.pl (Agora SA). Zastąpiła na tym stanowisku Annę Gumkowską, która rozstała się z firmą.

Żebrowska odpowiada za rozwój produktu wideo portalu – zarówno autorskich produkcji, jak i oferty reklamowej. Przed przejściem do Agory przez prawie cztery lata pracowała jako head of content marketing & native w Media Impact Polska. Wcześniej była związana z Grupą Onet, gdzie pracowała na stanowisku project managera, i biurem reklamy Burda Media jako senior account executive.

Anna Gumkowska była związana z Agorą od 2007 roku. Od stycznia 2016 do końca września 2018 roku łączyła obowiązki dyrektora działu wideo z kierowaniem serwisami lifestylowymi Grupy Gazeta.pl. Wcześniej była dyrektorem content marketingu i pracowała w dziale przygotowującym projekty specjalne w mediach Agory.

(PD, 08.11.2018)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter

Zapisz się na nasz newsletter i bądź na bieżąco z najświeższymi informacjami ze świata mediów i reklamy. Pressletter

Press logo
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.