Dział: RADIO

Dodano: Listopad 06, 2018

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Patrycja Wanat po 15 latach odchodzi z Tok FM

Patrycja Wanat prowadzi w Tok FM codzienną ”Kulturę osobistą” i sobotni magazyn filmowy ”Do zobaczenia” (fot. materiały prasowe)

Patrycja Wanat z końcem roku odchodzi z radia Tok FM. Wyjeżdża za granicę, ale nadal zamierza współpracować z rozgłośnią.

– Po 15 latach pracy w Tok FM poczułam, że potrzebuję zmiany. Chciałabym się rozwijać i mam nadzieję, że moje odejście i zajęcie się również innymi rzeczami taki rozwój mi umożliwi. Od nowego roku będę mieszkać za granicą, ale nie zrywam moich kontaktów z Polską – mówi Patrycja Wanat. Z Tok FM prawdopodobnie dalej będzie pracować przy tzw. akcjach specjalnych. – Od czasu do czasu będę pojawiała się na antenie przy okazji różnych festiwali – zapowiada Wanat.

Patrycja Wanat prowadzi w radiu Tok FM codzienną ”Kulturę osobistą” i sobotni magazyn filmowy ”Do zobaczenia”. Jest też inicjatorką radiowego klubu książki "Poczytalni".

(KOZ, 06.11.2018)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.