Dział: RADIO

Dodano: Listopad 06, 2018

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Patrycja Wanat po 15 latach odchodzi z Tok FM

Patrycja Wanat prowadzi w Tok FM codzienną ”Kulturę osobistą” i sobotni magazyn filmowy ”Do zobaczenia” (fot. materiały prasowe)

Patrycja Wanat z końcem roku odchodzi z radia Tok FM. Wyjeżdża za granicę, ale nadal zamierza współpracować z rozgłośnią.

– Po 15 latach pracy w Tok FM poczułam, że potrzebuję zmiany. Chciałabym się rozwijać i mam nadzieję, że moje odejście i zajęcie się również innymi rzeczami taki rozwój mi umożliwi. Od nowego roku będę mieszkać za granicą, ale nie zrywam moich kontaktów z Polską – mówi Patrycja Wanat. Z Tok FM prawdopodobnie dalej będzie pracować przy tzw. akcjach specjalnych. – Od czasu do czasu będę pojawiała się na antenie przy okazji różnych festiwali – zapowiada Wanat.

Patrycja Wanat prowadzi w radiu Tok FM codzienną ”Kulturę osobistą” i sobotni magazyn filmowy ”Do zobaczenia”. Jest też inicjatorką radiowego klubu książki "Poczytalni".

(KOZ, 06.11.2018)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter

Zapisz się na nasz newsletter i bądź na bieżąco z najświeższymi informacjami ze świata mediów i reklamy. Pressletter

Press logo

Dział: RADIO

Dodano: Listopad 07, 2018

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

RMN nie wybierze dziś prezesa Polskiego Radia

Andrzej Rogoyski jest w radiu wskazywany do objęcia stanowiska prezesa (screen: Youtube.com/Polskie Radio)

Środowe posiedzenie Rady Mediów Narodowych, na którym miał zostać wybrany prezes Polskiego Radia, zostało odwołane. Na rano zwołano posiedzenie rady nadzorczej spółki.

Na razie nie jest znany nowy termin posiedzenia Rady Mediów Narodowych. – Rada zbierze się jeszcze w listopadzie – zapewnia Krzysztof Czabański, przewodniczący RMN. 

RMN miała w środę powołać prezesa Polskiego Radia, bo we wtorek 6 listopada minął trzymiesięczny okres oddelegowania z rady nadzorczej przewodniczącego Andrzeja Rogoyskiego do kierowania spółką. To Rogoyski jest w radiu wskazywany do objęcia stanowiska prezesa.

W środę rano zbierze się za to rada nadzorcza Polskiego Radia, która – według naszych informacji – prawdopodobnie zdecyduje o delegowaniu przewodniczącego Rogoyskiego do pełnienia obowiązków prezesa na kolejne trzy miesiące.

Juliusz Braun z RMN zwrócił się do przewodniczącego Krzysztofa Czabańskiego o zlecenie opinii prawnej, czy w świetle przepisów kodeksu spółek handlowych możliwe jest przedłużenie oddelegowania członka rady nadzorczej do pełnienia funkcji członka zarządu na okres przekraczający trzy miesiące.

Dotychczasowy prezes Polskiego Radia Jacek Sobala został 6 sierpnia zawieszony przez radę nadzorczą spółki, a 28 sierpnia Rada Mediów Narodowych odwołała go ze stanowiska.

W zarządzie Polskiego Radia zasiada również Mariusz Staniszewski.  

(KOZ, 07.11.2018)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter

Zapisz się na nasz newsletter i bądź na bieżąco z najświeższymi informacjami ze świata mediów i reklamy. Pressletter

Press logo
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.