Dział: RADIO

Dodano: Październik 26, 2018

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Tok FM rezygnuje z pasma z Solską, Orlińskim, Passentem, Raczkiem i Sosnowskim

Jerzy Sosnowski, autor audycji "Nasłuchiwanie", poinformował na Facebooku, że zakończyła się jego współpraca z Tok FM (fot. Tomasz Rykaczewski dla "Press")

Radio Tok FM zrezygnowało z wieczornego pasma "Salon radia Tok FM", w którym audycje prowadzili Joanna Solska, Wojciech Orliński, Daniel Passent, Tomasz Raczek i Jerzy Sosnowski.

Jerzy Sosnowski, autor audycji "Nasłuchiwanie", poinformował na Facebooku, że zakończyła się jego współpraca z Tok FM. Jego program miał wrócić po wakacyjnej przerwie we wrześniu. "W końcu sierpnia okazało się, że ze względu na zbliżające się wybory samorządowe ten powrót został przesunięty na początek listopada. Dziś dowiedziałem się, że »Nasłuchiwania« nie będzie do końca grudnia, »a potem się zastanowimy«" - napisał na Facebooku. "No to ja jestem duży chłopiec i zastanowiłem się od razu. Wszystkim, którzy ze mną nasłuchiwali dźwięków świata, bardzo dziękuję za nasze poniedziałkowe wieczory" - skomentował Sosnowski.

Jak wyjaśnia rzeczniczka Agory Agata Staniszewska, po zakończeniu akcji "Usłysz swoje miasto" i drugiej turze wyborów samorządowych w wieczornej ramówce Tok FM o 20 będzie nadawany nowy program realizowany z udziałem słuchaczy. Od września w tym paśmie był emitowany "Hyde park", który - jak informuje Staniszewska - "spotkał się z wyjątkowym zainteresowaniem odbiorców i odniósł ogromny sukces". - W związku z tym na antenę stacji nie powrócą już audycje pasma "Salon radia Tok FM" - stwierdza rzeczniczka spółki.

W tym paśmie obok programu Jerzego Sosnowskiego "Nasłuchiwanie" nadawane były: "Teraz Solska!" Joanny Solskiej, "Piąteczek" Wojciecha Orlińskiego, "Goście Passenta" Daniela Passenta i "Szczerotok" Tomasza Raczka.

"Salon radia Tok FM" zadebiutował w ramówce stacji jesienią 2012 roku.

(KOZ, 26.10.2018)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.