Dział: TECHNOLOGIE

Dodano: Październik 10, 2018

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Uber po raz pierwszy dostarczy książki

Polscy użytkownicy aplikacji Uber Eats jako pierwsi na świecie będą mogli skorzystać z tego sposobu dostawy książek (fot. materiały prasowe)

W czwartek 11 października w aplikacji Uber Eats będzie można zamówić najnowszą powieść Harukiego Murakamiego, japońskiego prozaika, wielokrotnie nominowanego do literackiej Nagrody Nobla.

Książka znajdzie się w aplikacji przed wprowadzeniem jej do oficjalnej sprzedaży w księgarniach za symboliczną złotówkę. Łącznie pół tysiąca egzemplarzy powieści „Śmierć Komandora. Pojawia się idea” (tom I) będzie można zamówić w Warszawie wraz z daniami z wybranych restauracji oferujących kuchnię japońską. Książkę za złotówkę będzie można dodać do każdego zamówienia na etapie wyboru dodatku.

Polscy użytkownicy aplikacji Uber Eats jako pierwsi na świecie dostaną możliwość skorzystania z tego sposobu dostawy książek. Najnowsza powieść Murakamiego zostanie dostarczona przez dostawcę wraz z zamówionym posiłkiem. Książki mają być dostępne do wyczerpania zapasów. Do księgarń trafią 17 października.

Akcja jest organizowana przez Wydawnictwo Muza i Uber Eats. Za kreację odpowiada agencja Business & Culture.

(MAC, 10.10.2018)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter

PODOBNE ARTYKUŁY

Dział: TECHNOLOGIE

Dodano: Październik 12, 2018

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Agora z opóźnieniem, ale uruchomi pierwsze lokale pod marką Papa Diego

Pierwsze restauracje w ramach sieci lokali gastronomicznych pod marką Papa Diego zostaną otwarte w centrach handlowych Forum Gdańsk oraz Galeria Libero w Katowicach. Lokale uruchamia Foodio Concepts, spółka z należącej do Agory grupy Helios.

Lokale Papa Diego, w których będą serwowane dania fast casual kuchni meksykańskiej, miały zostać otwarte w centrach handlowych w sierpniu, ale prawdopodobny termin otwarcia restauracji to koniec października. Jak poinformowała Agora: "Przesunięcia otwarć wynikają z niezależnych od nas trudności formalnych (Gdańsk) lub opóźniającego się otwarcia galerii (Katowice)".

Stanowisko korporacyjnego szefa kuchni sieci Papa Diego objął Rafał Sanetas, menedżer i szef kuchni, który pracował m.in. w Hard Rock Cafe. Za wystrój lokali odpowiedzialna jest warszawska pracownia architektoniczna KDesign. Koncept marki został opracowany wraz z agencją brandingową Mamastudio. W wynajmie powierzchni pod lokale doradza agencja Colliers International.

Spółka zamierza uruchomić 45 restauracji z szybkim jedzeniem w ciągu czterech lat. Planowana inwestycja w nową działalność to około 10 mln zł.

(JOK, 12.10.2018)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter

PODOBNE ARTYKUŁY

Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.