Dział: RADIO

Dodano: Październik 04, 2018

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Piotr Bernatowicz prezesem Radia Poznań

(fot. Pixaby.com)

Rada Mediów Narodowych powołała Piotra Bernatowicza na stanowisko prezesa Radia Poznań - dowiedział się Press.pl.

Radio Poznań nie miało prezesa od połowy lipca, kiedy ze stanowiska zrezygnował Filip Rdesiński (został prezesem Polskiej Fundacji Narodowej). Czasowo rozgłośnią kierował prokurent Witold Gładkij.

Piotr Bernatowicz jest publicystą Radia Poznań i TVP Poznań. Kierował Galerią Miejską Arsenał w Poznaniu. Bernatowicz był jednym z trzech kandydatów na prezesa Radia Poznań, obok Macieja Mazurka (był wydawcą programu "Lustra" w TVP Poznań, redaktorem w TVP Kultura i naczelnym kwartalnika "ArtTak - Sztuki Piękne") i Przemysława Terleckiego (szef firmy Face Media, były dziennikarz TVP Poznań i Radia Merkury).

Radio Poznań w 2017 roku miało 13,87 mln zł przychodów i 2,36 mln zł straty (dane KRS).

(KOZ, 04.10.2018)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter

Dział: RADIO

Dodano: Październik 05, 2018

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Audycja o gamingu w radiowej Czwórce

Zawodowy gamer i komentator turniejów e-sportowych Łukasz "JeffreJ" Chmiel będzie prowadzić coniedzielną audycję w Czwórce (fot. materiały prasowe)

W niedzielę na antenie radiowej Czwórki zadebiutuje „Strefa gamingu” poświęcona grom komputerowym i e-sportowi. Audycję poprowadzi gamer i komentator turniejów e-sportowych Łukasz "JeffreJ" Chmiel.

„Strefa gamingu” będzie nadawana co niedzielę. W programie będzie można usłyszeć m.in. informacje dotyczące premier gier, zawodów e-sportowych i najciekawszych wydarzeń gamingowych, a także recenzje gier oraz rozmowy z uczestnikami turniejów.

Gościem pierwszego programu będzie Mateusz "HaX" Ogonowski - komentator zawodów Counter-Strike: Global Offensive.

(PD, 05.10.2018)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.