Dział: TELEWIZJA

Dodano: Wrzesień 13, 2018

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Robert Janowski o rozstaniu z TVP i „Jaka to melodia?” z Norbim

Robert Janowski po 21 latach przestał prowadzić teleturniej „Jaka to melodia?” (screen Telewizja WP)

Robert Janowski, którego w roli prowadzącego „Jaka to melodia?” zastąpił od nowego sezonu Norbi,  powiedział w wywiadzie dla serwisu WP Teleshow, że nie chciał sygnować nowej koncepcji programu TVP, z którą było mu "nie po drodze". Przyznał, że widział nowe odcinki teleturnieju z Norbim.

- Wszystko kiedyś się kończy. Nikt nie przewidywał, że to będzie tak długo trwało – powiedział Janowski w rozmowie z WP Teleshow. Przyznał, że żal mu widzów, którym poświęcił połowę zawodowego życia. 

Janowski powiedział, że TVP miała swój pomysł na program, a jemu było z tym „nie po drodze”. Był też pytany o nowe odcinki z Norbim w roli prowadzącego. - Obejrzałem zwykły odcinek, tygodniowy i jeden weekendowy. No, inny jest. Ja się nie będę wypowiadał, państwo sami ocenią – skomentował Janowski.

Jak pisaliśmy w „Presserwisie”, pierwsze odcinki ”Jaka to melodia?” z Norbim w roli prowadzącego zgromadziły w TVP 1 mniej widzów niż wydania programu z Robertem Janowskim na początku sezonu jesiennego przed rokiem.

Katarzyna Baczyńska, tv director w domu mediowym Codemedia, zwraca uwagę, że na razie jest jeszcze za wcześnie na ocenę wyników teleturnieju ”Jaka to melodia?”. Jednak przyznaje: - Jest gorzej niż w zeszłym roku w tym samym okresie, ale musimy pamiętać o spadku całej anteny, więc spadek widowni ”Jaka to melodia?” rok do roku może być pośrednio wynikiem tego.

Robert Janowski, który po 21 latach przestał prowadzić teleturniej „Jaka to melodia?”, negocjuje warunki prowadzenia nowego programu, który ma trafić na antenę wiosną. 

RAQ

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.