Dział: PUBLIC RELATIONS

Dodano: Wrzesień 13, 2018

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Jakub Bierzyński nie kandyduje do PE, ale może doradzać Biedroniowi

Jakub Bierzyński jest prezesem OMD (fot. Press/Wojciech Surdziel)

Jakub Bierzyński, prezes grupy mediowej OMD, zaprzecza doniesieniom Wirtualnej Polski, jakoby miał kandydować do Parlamentu Europejskiego.

Taką informację podał w środę serwis Wiadomosci.wp.pl. Opierając się na nieoficjalnych informacjach, WP napisała, że prezydent Słupska Robert Biedroń ma wystartować w wyborach do Parlamentu Europejskiego z list nowego ruchu, a wraz z nim Jakub Bierzyński.

– Nie kandyduję do europarlamentu, nic mi na ten temat nie wiadomo. Byłoby fajnie, gdyby WP zweryfikowała te spekulacje, ale nikt ze mną w tej sprawie się nie kontaktował – mówi "Presserwisowi" Bierzyński.

WP podała również, że Bierzyński (który doradzał kiedyś Ryszardowi Petru, byłemu liderowi Nowoczesnej) jest doradcą wizerunkowym Roberta Biedronia. – Nie czuję się doradcą Biedronia, spotkałem się z nim dwa razy. Ale nie oznacza, że tak się nie stanie. Określę się w ciągu dwóch tygodni – mówi prezes OMD.

Jakub Bierzyński publikuje na łamach m.in. "Newsweeka", "Polityki", Gazeta.pl. Na fanpage'u tygodnika "Newsweek Polska" w czwartki prowadzi program "Bierzyński na żywca".

Prezydent Słupska Robert Biedroń zapowiedział w ubiegłym tygodniu, że nie będzie ubiegać się o reelekcję. Do końca roku zamierza odwiedzić ponad 40 miejscowości i spotkać się z ich mieszkańcami, a w lutym ogłosi nowy projekt polityczny

(IKO, 13.09.2018)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter

Dział: PUBLIC RELATIONS

Dodano: Wrzesień 18, 2018

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Krzysztof Łapiński po odejściu z Kancelarii Prezydenta założył agencję PR Timing

Krzysztof Łapiński był rzecznikiem prezydenta RP od maja 2017 roku (fot. Maciej Biedrzycki/KPRP)

Krzysztof Łapiński, były rzecznik prezydenta Andrzeja Dudy, założył agencję public relations Timing.

Jak podał "Puls Biznesu", agencja świadczy m.in. usługi PR, z zakresu public affairs i doradztwa komunikacyjnego, a także badania rynku i opinii. Siedziba Timing znajduje się przy ul. Nowogrodzkiej w Warszawie. Agencja ma pracować z prywatnymi, a nie państwowymi spółkami. "W gospodarce prawie 40-milionowego kraju funkcjonują tysiące firm polskich i zagranicznych, w których skarb państwa nie ma udziałów, a które także potrzebują profesjonalnej obsługi PR. Do nich będziemy adresować ofertę" - powiedział w "PB" Krzysztof Łapiński.
Łapiński potwierdził, że założył agencję Timing też w Telewizji wPolsce. "Nastał taki moment, że człowiek się zastanawia co robić dalej, czy działać politycznie, czy może zmienić otoczenie. Postanowiłem zmienić otoczenie. To nie jest nic nadzwyczajnego – mówi Łapiński.
Krzysztof Łapiński pracował przy kampaniach PiS w 2015 roku. W tym samym roku został posłem, którym był do maja 2017 roku, gdy Andrzej Duda powołał go na stanowisko sekretarza stanu w Kancelarii Prezydenta.

(GDYJ, 18.09.2018)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.