Dział: TECHNOLOGIE

Dodano: Wrzesień 13, 2018

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Upday z wersją na tablety

Upday debiutowała w lutym 2016 roku z wersją niemiecką, brytyjską, francuską i polską (screen samsung.com)

Aplikacja newsowa Upday doczekała się wersji dedykowanej tabletom.

W 16 krajach, w tym w Polsce, aplikacja newsowa współtworzona przez koncern medialny Axel Springer i firmę Samsung będzie instalowana na nowych tabletach z portfolio tej ostatniej. Dotychczas Upday znajdowała się w startowym zestawie aplikacji w nowych smartfonach Samsunga.

Upday debiutowała w lutym 2016 roku z wersją niemiecką, brytyjską, francuską i polską. Obecnie jest ich 16. Z aplikacji korzysta 10 mln użytkowników dziennie.

(LL, 13.09.2018)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter

PODOBNE ARTYKUŁY

Dział: TECHNOLOGIE

Dodano: Wrzesień 14, 2018

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

BBC debiutuje na Facebook Watch

BBC, jako pierwsze medium spoza USA, otrzyma możliwość emisji własnego programu informacyjnego w module Facebook Watch. Premiera planowana jest na końcówkę br.

Brytyjski nadawca będzie obecny na Facebook Watch poprzez swoje informacyjne ramię - BBC News. Audycja zatytułowana "Cut Through the Noise" będzie publikowana raz w tygodniu. Każdy odcinek ma być poświęcony innemu tematowi. Za jego produkcję odpowiadać będzie waszyngtoński oddział BBC News.

O mediach produkujących programy informacyjne i publicystyczne specjalnie na Facebook piszemy w najnowszym numerze "Press".

(LL, 14.09.2018)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.