Dział: RADIO

Dodano: Wrzesień 07, 2018

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Tok FM przed wyborami przeprowadzi akcję "Usłysz swoje miasto"

Radio Tok FM ponownie organizuje akcję "Usłysz swoje miasto" przed wyborami samorządowymi.

Akcja rozpocznie się 11 września w Białymstoku. Następnie Tok FM zawita do: Radomia, Łodzi, Wrocławia, Poznania, Szczecina, Krakowa, Katowic, Gdańska, Torunia, Lublina i – na koniec – do Warszawy (18 października). Rozgłośnia odwiedzać będzie miasta we wtorki i czwartki. W każdym z nich zorganizowana zostanie debata z kandydatami na prezydenta, która transmitowana będzie na antenie Tok FM i na stronie Tokfm.pl. Poprowadzą je dziennikarze stacji: Agata Kowalska, Michał Janczura, Małgorzata Waszkiewicz, Jakub Medek i Mikołaj Lizut. Debaty poprzedzą relacje reporterskie z odwiedzanego miasta, emitowane w sześciu odcinkach. Dodatkowo, po zakończeniu debaty, stacja będzie po 20 nadawać program "Hyde Park", w którym Paweł Sulik wraz ze słuchaczami skomentuje debaty i odniesie się do poruszanych w nich zagadnień.

W czasie akcji "Usłysz swoje miasto" we wtorki i czwartki nie będzie audycji "Salon radia Tok FM", a programy "Kultura osobista" i "Codzienny magazyn motoryzacyjny" w te dni mają być dostępne w formie podcastów.

Radio Tok FM po raz pierwszy akcję "Usłysz swoje miasto" zorganizowało przed wyborami samorządowymi w 2014 roku. W 2015 roku przed wyborami prezydenckimi stacja przeprowadziła akcję "Usłysz swojego prezydenta", a przed wyborami parlamentarnymi - "Usłysz swojego posła". Z kolei w 2017 roku odbyła się akcja "Usłysz swoją szkołę” obejmująca cykl debat poświęconych skutkom reformy edukacji.

(KOZ, 07.09.2018)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.