Dział: TELEWIZJA

Dodano: Wrzesień 05, 2018

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Małgorzata Mikulska-Rembek dołączy do zespołu magazynu "Uwaga!" TVN

Małgorzata Mikulska-Rembek do czerwca kierowała redakcją programu "Państwo w państwie" (screen Facebook.com/Panstwowpanstwie)

Małgorzata Mikulska-Rembek, która odeszła z Telewizji Polsat, będzie wydawcą magazynu "Uwaga!" w telewizji TVN.

– Cieszę się, że tak doświadczona dziennikarka dołączy do zespołu magazynu "Uwaga!" TVN – komentuje Aleksandra Rejnowicz, szefowa "Uwagi" i "Superwizjera".

Małgorzata Mikulska-Rembek z końcem sierpnia rozstała się z Telewizją Polsat. W czerwcu zrezygnowała z funkcji szefowej redakcji programu Polsat News "Państwo w państwie".

Mikulska-Rembek szefową "Państwa w państwie" została w 2013 roku. Od 2004 roku była reporterką głównego wydania "Wydarzeń" Polsatu, a wcześniej "Informacji" Polsatu i "Dziennika" TV 4. Od 1999 roku pracowała w redakcji informacyjnej Naszej TV, w 2000 roku przekształconej w TV 4. Była też szefową programu "Ostatnia instancja" w Polsat News. Pracę dziennikarską zaczynała w TVP Warszawa (wtedy WOT).

(KOZ, 05.09.2018)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.