Dział: TELEWIZJA

Dodano: Wrzesień 05, 2018

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Małgorzata Mikulska-Rembek dołączy do zespołu magazynu "Uwaga!" TVN

Małgorzata Mikulska-Rembek do czerwca kierowała redakcją programu "Państwo w państwie" (screen Facebook.com/Panstwowpanstwie)

Małgorzata Mikulska-Rembek, która odeszła z Telewizji Polsat, będzie wydawcą magazynu "Uwaga!" w telewizji TVN.

– Cieszę się, że tak doświadczona dziennikarka dołączy do zespołu magazynu "Uwaga!" TVN – komentuje Aleksandra Rejnowicz, szefowa "Uwagi" i "Superwizjera".

Małgorzata Mikulska-Rembek z końcem sierpnia rozstała się z Telewizją Polsat. W czerwcu zrezygnowała z funkcji szefowej redakcji programu Polsat News "Państwo w państwie".

Mikulska-Rembek szefową "Państwa w państwie" została w 2013 roku. Od 2004 roku była reporterką głównego wydania "Wydarzeń" Polsatu, a wcześniej "Informacji" Polsatu i "Dziennika" TV 4. Od 1999 roku pracowała w redakcji informacyjnej Naszej TV, w 2000 roku przekształconej w TV 4. Była też szefową programu "Ostatnia instancja" w Polsat News. Pracę dziennikarską zaczynała w TVP Warszawa (wtedy WOT).

(KOZ, 05.09.2018)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter

Zapisz się na nasz newsletter i bądź na bieżąco z najświeższymi informacjami ze świata mediów i reklamy. Pressletter

Press logo

Dział: TELEWIZJA

Dodano: Wrzesień 06, 2018

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Kanał Polsat Games ruszy 1 października

(fot.pixabay.com)

Polsat Games - nowy kanał tematyczny Telewizji Polsat - ma rozpocząć nadawanie 1 października, wynika z informacji "Presserwisu".

W siedzibie Cyfrowego Polsatu przy ul. Łubinowej w Warszawie powstało już studio e-sportowe do dyspozycji kanału. W ramówce znajdą się własne programy gamingowe (początkowo siedem pozycji), transmisje z organizowanych przez stację turniejów e-sportowych i japońskie seriale animowane (anime). Zespół Polsat Games liczy obecnie 55 osób. Kanałem kieruje Bartosz Pawlik.

Jak informowaliśmy, pomysłodawcą Polsat Games jest Piotr Żak, najmłodszy syn twórcy Polsatu, Zygmunta Solorza. Jest prezesem powiązanej z Grupą Polsat firmy producenckiej Frenzy z obszaru e-sportu i gamingu. Polsat Games będzie 37. kanałem w portfolio Grupy Polsat (licząc również kanały współpracujące z Polsatem). Grupa w najbliższym czasie chce też uruchomić kanały Polsat Rodzina i Smart Dom.

Polsat Games nie będzie pierwszym polskim kanałem telewizyjnym z e-sportem. W 2017 roku kanał E-sport uruchomiła spółka Astro Ryszarda Krajewskiego, założyciela Superstacji. Od września brokerem kanału jest TVN Media.

(KOZ, 06.09.2018)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter

Zapisz się na nasz newsletter i bądź na bieżąco z najświeższymi informacjami ze świata mediów i reklamy. Pressletter

Press logo
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.