Dział: TELEWIZJA

Dodano: Sierpień 13, 2018

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Małgorzata Mikulska-Rembek odchodzi z Telewizji Polsat

Małgorzata Mikulska-Rembek w czerwcu zrezygnowała z kierowania "Państwem w państwie"(screen Facebook.com/Panstwowpanstwie)

Małgorzata Mikulska-Rembek, która w czerwcu zrezygnowała z funkcji szefa redakcji programu Polsat News "Państwo w państwie", z końcem sierpnia rozstanie się z Telewizją Polsat.

Małgorzata Mikulska-Rembek złożyła rezygnację ze stanowiska szefa "Państwo w państwie" ze względu na "rozbieżności w zakresie organizacji pracy".
- Pracowałam w tej firmie niemal 18 lat. Zawsze doceniana była tu rzetelność i praca dla tej stacji, lojalność wobec niej. Była możliwość rozwoju, doskonalenia się. Firma wykorzystywała te umiejętności i doświadczenie. W tej chwili, jeśli chodzi o mnie, takich możliwości nie ma - mówi Małgorzata Mikulska-Rembek.
Małgorzata Mikulska-Rembek szefową redakcji "Państwa w państwie" została w 2013 roku. Poprzednio, od 2004 roku, była reporterką głównego wydania "Wydarzeń" Polsatu, a wcześniej "Informacji" Polsatu i "Dziennika" TV 4. Od 1999 roku pracowała w redakcji informacyjnej Naszej TV, w 2000 roku przekształconej w TV 4. Była też szefową programu "Ostatnia instancja" w Polsat News. Pracę dziennikarską zaczynała w TVP Warszawa (wtedy WOT).

(KOZ, 13.08.2018)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.