Dział: TELEWIZJA

Dodano: Sierpień 24, 2018

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

TVP pokaże wybrane mecze mistrzostw świata w siatkówce

(fot. Pixabay.com)

Telewizja Polska nabyła od Polsatu sublicencję na transmisje z wrześniowych mistrzostw świata w siatkówce, które odbędą się we Włoszech i Bułgarii. 

O pozyskaniu praw do pokazywania wszystkich spotkań reprezentacji Polski na turnieju oraz meczu o trzecie miejsce i finału poinformował w czwartek wieczorem na Twitterze Marek Szkolnikowski, dyrektor TVP Sport. 

Transmisje będą dostępne bez dodatkowych opłat na kanale TVP Sport oraz w aplikacji mobilnej. Wszystkie mecze turnieju będą pokazywane na kanałach Polsatu. 

Mistrzostwa zostaną rozegrane w dniach 9-30 września. Pierwsze spotkanie broniącej tytułu reprezentacji Polski zaplanowano na 12 września. Rywalem Polaków będzie Kuba. 

To kolejna w ostatnich dniach transakcja między TVP a Polsatem. W środę poinformowano o nabyciu przez telewizję publiczną praw do jednej transmisji tygodniowo z piłkarskiej Ligi Mistrzów. 

Zgłoszenia do konkursu
Grand Press 2019

Plansza

(PAZ, 24.08.2018)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.