Dział: TELEWIZJA

Dodano: Sierpień 16, 2018

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

TVP 2 pokaże festiwal z muzyką disco polo

(fot. Pixaby.com)

TVP 2 będzie transmitować Festiwal Muzyki Tanecznej, który w dniach 7-8 września odbędzie się w amfiteatrze na Kadzielni w Kielcach.

Władze Kielc podpisały z TVP umowę na trzy lata, z opcją przedłużenie o kolejne cztery. Miasto będzie organizatorem imprezy, a TVP - producentem artystycznym. Podczas festiwalu wystąpią m.in. Akcent, Bayer Full, Boys, Weekend, Sławomir, Kate Ryan, Oceana, In-Grid.

Pomysł festiwalu pojawił się po tym, jak w 2017 roku miasto Opole wypowiedziało umowę TVP na organizację 54. Krajowego Festiwalu Piosenki Polskiej (impreza ostatecznie odbyła się we wrześniu). W sierpniu zeszłego roku TVP 1 transmitowała z Kielc koncert "Gwiazdy letniego lata", ale już wówczas zapowiadano, że w 2018 roku odbędzie się w Kielcach festiwal.

(KOZ, 16.08.2018)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.